Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Arrow Saygın Ersin Kimdir? Hayatı Hakkında...

  5 Şubat 1975’te Manisa’da öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Orta öğreniminin ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’nde yüksek öğrenimine başladı ve bu üniversitenin Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Kısa bir gazetecilik deneyiminin ardından yazı hayatına başlayan yazar İzmir’de yaşamaktadır.

  Zülfikar’ın Hükmü Erbain Fırtınası Emekli Polisler Lokali Saygın Ersin’in yayımlanmış eserleridir. Ayrıca Zifir adlı romanın da editörlüğünü üstlenmiştir.

  En son Orkun Uçar'la birlikte yazdığı Derin İmparatorluk adlı eseri yayınlanmıştır.

  alıntıdır

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ORKUN UÇAR VE SAYGIN ERSİN YAZDI: DERİN İMPARATORLUK

  Orkun Uçar ve Saygın Ersin’in üç yıl süren araştırmalarının ardından kaleme aldıkları "Derin İmparatorluk" özellikle Osmanlı İmparatorluğu hakkındaki iddiaları ile büyük tartışmalar yaratmaya aday! Büyük bölümü günümüze geçen politik kurgu türünde bir roman olan "Derin İmparatorluk"a tarihsel kurgu da eşlik ediyor. "Derin İmparatorluk" tarihe farklı bir açıdan bakan şifrelerin ve gizli bir örgütün izlerini arayan heyecanlı bir roman.


  Orkun Uçar ve Saygın Ersin imzalı "Derin İmparatorluk" bildiğimiz tarihe epey tartışmalara neden olacak farklı bir bakış getiriyor. Yüzyıllardır var olduğu iddia edilen gizli bir örgüt üzerine politik kurgu türündeki roman Osmanlı İmparatorluğu ve resmi tarihe karşı ‘aykırı’ iddialar barındırıyor.


  "Derin İmparatorluk" günümüzde geçen ülkemizin geçmişi şimdisi ve geleceğini değiştiren farklı bir roman. Dur durak bilmeyen aksiyon ve şifrelerle dolu…


  Okurların "Metal Fırtına" "Asi" ve "Zifir" romanlarıyla tanıdığı Orkun Uçar ve "Zülfikar’ın Hükmü" "Erbain Fırtınası" ve "Emekli Polisler Lokali" romanlarıyla tanıdığı Saygın Ersin bu iddialı politik kurgu için üç yıl araştırma yaptı ve kitapta insanı şaşırtan şifrelerle tarihsel iddialarını hazırladılar.


  “Kayı boyuna imparatorluk yolunu açan kimlerdi?” “Timur Ankara Savaşı’nda Yıldırım Beyazıd’ı cezalandırmak için mi kullanıldı?” “Fatih Sultan Mehmet kimlerin kellesini istedi?” “Kurucular kim ve Türkiye Cumhuriyeti’nden ne istiyorlar?” “Politikada hızla yükselen genç adamı kimler öldürdü?” Derin İmparatorluk tarihe farklı bir açıdan bakan şifrelerin ve gizli bir örgütün peşinde heyecanlı bir roman.


  Orkun Uçar “Derin İmparatorluk kitabının Metal Fırtına’dan bile çok ses getireceğine inanıyorum; zira sadece şimdiyi ve geleceği değil geçmişi de değiştirme iddiasında” diyor. “Biz yazarları olarak gizli bir örgütün ayak izlerini belirlemeye çalışırken okurların da maceramıza katılacaklarını düşünüyoruz.”


  Saygın Ersin ise kitabın okuyucular üzerinde ‘sarsıcı bir etki’ bırakacağını vurgulayarak şöyle devam ediyor: “Kimse bu kitabı bilinen tarihsel kurgu içerisinde bir yere oturtamayacak. Kahramanlar arasında taraf tutmak çok zor olacak. Çünkü kitap tarihimizin en derin çelişkilerinden bir tanesinin üzerinde şekilleniyor.”


  Altın Kitaplar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş