Yağmurlu bir gün dü . Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu. Arkadaşımla beraber matematik kursundan çıktık ve ikimizinde evi uzak olduğu için dolmuşa binmeye karar verdik.

Tam yarım saat dolmuş bekledik. Neyse kı en sonunda geldi.O idi. Okulun başında farketdigim o çocuktu.

Ters yone gidiyordu fakat bizi de aldı. Kasım ın 11di. Arkadaşımla konuşurken bi kaç kez onu aynadan bana bakarken yakaladim

. Kalbim öylesine çarpıyordu ki ağizimdan çıkacak zannettim. Son durağa geldik ve ben indim teşekkür ettim o da nazik bir dille rica etti. Ertesi gün yolda arkadaşlarımla eve donerken arabayla yanımızdan geçti.

Geçerken dönüp bana gülümsedi . Böyle böyle haftalar geçti. . O bana baktı ben ona. En sonunda internette birbirimizi bulduk ve konuşmaya başladık. O da beni aradığını ve bni çok sevdiğini ve ciddi olduğunu söyledi.Teklif etti.

1hafta düşündüm ve kabul ettim . Sadece 2 gün sürdü. Sebebi ise eski sevgilisinin dersleri ve notlaı onun yüzünden kötü bi hale gelmiş ve benimkininde öyle olmasını istemiyormuş çünkü ben haketmiyormusum.dedi ve ayrıldık. Hayır sebep bu olamaz bu sadece bahaneydi . Aslında anlamam gerekirdi çok salakmisim .

alıntı