Fark yaratma yürekliliğini gösterme ve gerçekten yapmaya değer bir şey yapma zamanı gelmiştir.
Mutlaka büyük bir amaç değil ama yüreğinizde tutuşan herhangi bir şey; arzunuz düşünüz olan bir şey için... Yeryüzündeki günlerinizin değerli ve anlamlı geçmesi kendinize olan borcunuzdur.
Yaşamın tadına varın. Var gücünüzle hedefe odaklanın. Gerinin.
Büyük Düşler Kurun.
Değerli şeylerin pek kolay elde edilmediğinin bilincinde olun. İyi günler olacak. Herhalde kötü günler de olacak. Kendi kabuğunuza çekileceğiniz tasınızı tarağınızı toplayarak teslim bayrağını çekmek isteyeceğiniz zamanlar olacak. Bunlar aslında kendinizi zorladığınızı öğrenmek ve gelişmekten korkmadığınızı gösterme fırsatlarıdır.
Azimle Devam Edin.
Bir düş kararlılık ve doğru araçlarla büyük işler başarabilirsiniz. İçgüdülerinizin aklınızın ve yüreğinizin size yol göstermesine izin verin.
Güvenin.
İnsanoğlunun olağanüstü gücüne ve bu güçle gerçekten fark yaratabilecek işler başarabileceğine inanın. Çok çalışmanın neşelenmenin ve umut etmenin insanlara elini uzatmanın ve 'seni seviyorum' demenin sürekli dostlukların yolunuza çıkacak fırsatların gücüne inanın. Yeni bir başlangıç harika bir şey gerçekleşeceğinin umudunu simgeler. Böylece her şey mümkündür. Siz bir tanesiniz. Ve bu yoldan bir kez geçeceksiniz.
Düşünüzü yaşayın!
Fark yaratın!
JOYCE GIULA