Seni sevmenin tarif edilmez hazzını yaşarkenöpüşlerinin sarhoşluğunda teninde kaybolmuşkenbir gün aniden GİTTİNN!!..öylece düşünmeden hesap bile vermeden GİTTİNN!!.. ve giderken beni diri diri mezara gömdün.
Birtek şeyi merak ediyorum MUTLUMUSUN???..ben diri diri mezara girmişken ve senden kalan acılara bulamışken bedenimin her hücresini SENN evet sen !!MUTLUMUSUNN??...celladım olmaktan..
Keşke keşke giderken bir kurşun sıksaydın ya da bir bıçak saplasaydın sırtımdan bir defa ölürdümm!!!..Ama GİTTİN!!! ve.ben her sabaha ölü olarak uyanıyorum..Ama seni sevmekten birgün bile vazgeçemiyorum sana kin bile tutamıyorum Sensizlik bir mikrop gibi yürürken kanımla damarlarımda...
Artık suskunum konuşmuyorum duvarlara küskünüm her baktığımda içimdeki seni gördüğüm aynalara gözlerimdeki ışığımı kaybettim YAĞDIRDIĞIN YAĞMURLARDA…

Gecelerim gözlerinin karanlığında ay ışığın da kaybolmuş yıldızlar yasını tutuyor bana senin yasını tutacak bir BEN!! bile bırakmadın geride söyle ne olur söyle!! MUTLUMUSUN??.. rahat uyuyormusun geceleri yatağında gülüp eğleniyormusun benim cesedimi anımsadığın da ??.... cevabın yok demek SUSS!!!] o halde konuşma..
Sen GİTTİN!! ben ÖLDÜM!!... SEN!! ..mutlumusun ŞİMDİ??....