ßir gün sende beni arayacaksın.boş odaları gezecek ve diyeceksin ki "keşke burada olsaydın."baktığın her gerçeklikten kaçacaksın.ama beni baktığın yerde bulamayacaksın.aynı benim bulamayışlarım gibiiçini bir hüzün kaplayacak.işte o an yalnızsın.

Uzanan ellerin boş dönecek geri.için yanacak sonra.ve gözlerin zorlayacak seni.damla damla sevgi sözcükleripişmanlığın yazılacak yanaklarına.ama vakit eskisi gibi olmayacak ve sen geç kalmış olacaksın.içinde yanan ateş alev alev kavuracak seni.sen sen olduğuna isyan edeceksin.eline eski resimleri alıp bir ah çekeceksin.işte o an pişmansın.

ßir akşam karanlığında açacaksın pencereni.yıldızlara analatacaksın içindekileri.boş sokağı seyredipyollara soracaksın beni.cevapsız soruların artacak ve yağmur başlayacak bir anda.her damlada beni hatırlayacaksın.sonra telefona uzanacak ellerinbenim numaramı tuşlayacaksın.karşına dıt dıt sesleri çıkacak ve çıldıracaksın.işte o an umutsuzsun.

ßeni soracaksın beni tanıyan herkese.ummadığın cevaplar alacaksın.yaz ortasında sonbahara döneceksin.yaprakların dökülecek bir bir.
çiçek açmayacak yediverenlerin.solmaya başladığının farkına varacaksın.günler tekrar tekrar aynı şeyleri yaşatacak sana.geceye yürüyeceksin.karanlık daha bir hoşuna gidecek.işte o an sen sen değilsin.

Sonra beni silmeye çalışacaksın hücrelerinden.en zorlu sınavın başlayacak.kalbin ve beynin çarpışacak her an.mantık ve sevgi birbirine girecek.ağır yaralıkomadabitkin bir halde uyanacaksın sonra.beni işte o an anlayacak ve yeniden yaşama döneceksin.artık beni silmiş olacaksın.

Tüm bunları geçtiğinde sil baştan alacaksın kendini.yeni gerçeklikleryeni yarınlar kuracaksın kendine.bu noktadan sonra ne beni hatırlayacaksın ne kendini.
artık sen yepyeni bir sen olmuş olacaksın.ama bir noktayı atlamış olacaksın.ne yaparssan yapnereye gidersen githep benim bir parçamı yanında taşıyacaksın.

Şimdi aç gözlerinien zorlu sınavın başlıyor.ben yokumsen de yoksun.sadece kelimeler var.