PowerPoint Online ile çevrimiçi sunumlar hazırlayabilir ve bu sunumları arkadaşlarınız ile gerçek zamanlı bir şekilde paylaşabilirsiniz


  • 1 PowerPoint Online İle Çevrimiçi Sunumlar
  • 2 PowerPoint Online İle Çalışma

PowerPoint Online İle Çevrimiçi Sunumlar

Microsoft Office programında yer alan araçlardan birisi PowerPointPowerPoint Online uygulaması ücretsiz ve çevrimiçi bir şekilde sunuldu. Türkçe dil seçeneği de bulunan PowerPoint Online uygulaması ile online bir şekilde yani çevrimiçi olarak sunumlar hazırlayabilir ve anında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. uygulamasıdır. Microsoft tarafından PowerPoint’in hafifletilmiş versiyonu olarak

PowerPoint Online ayrıca masaüstü bilgisayarınızda yüklü Office uygulamalarıyla da çalışır. Böylece nasıl çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Gerçek zamanlı birlikte yazma ve çalışma işlemleri için PowerPoint Online’ı kullanın. Zaten Office’e sahipseniz PC’nizde veya Mac’inizde yüklü PowerPoint uygulamasının gücünü tam olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

PowerPoint Online’ı kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması ve Google Chrome’un yüklü olması gerekmektedir. Chrome Uygulama Başlatıcısı veya tarayıcı çubuğunda bulunan Uygulamalar butonu ile PowerPoint Online’a ulaşabilir ve çevrimiçi ortamda sunum hazırlamaya başlayabilirsiniz.


Belgelerinizi kaydetmek için Microsoft hesabınıza ihtiyaç duyan PowerPoint Online tamamen ücretsizdir tarayıcı üzerinden çalışır ve ufak boyutludur.

PowerPoint Online İle Çalışma

PowerPoint Online ile çalışmaya başlamak çok basittir:

  • İster çevrimiçi olarak isterseniz de Office’in masaüstü sürümünü kullanarak sunumlar oluşturun
  • Bunları OneDrive’a kaydedin
  • Gerçek zamanlı olarak diğer kişilerle birlikte çalışın

Hemen indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]