Excel Online ile çevrimiçi tablolar hazırlayabilir ve bu tabloları arkadaşlarınız ile gerçek zamanlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

  • 1 Excel Online İle Çevrimiçi Tablolar
  • 2 Excel Online İle Çalışma


Excel Online İle Çevrimiçi Tablolar

Microsoft Office programında yer alan araçlardan birisi Excel uygulamasıdır. Microsoft tarafından Exce’in hafifletilmiş versiyonu olarak Excel Online uygulaması ücretsiz ve çevrimiçi bir şekilde sunuldu. TürkçeExcel Online uygulaması ile online bir şekilde yani çevrimiçi olarak tablolar hazırlayabilir ve anında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Excel Online ayrıca masaüstü bilgisayarınızda yüklü Office uygulamalarıyla da çalışır. Böylece nasıl çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Gerçek zamanlı birlikte yazma ve çalışma işlemleri için Excel Online’ı kullanın. Zaten Office’e sahipseniz PC’nizde veya Mac’inizde yüklü Excel uygulamasının gücünü tam olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Excel Online’ı kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması ve Google Chrome’un yüklü olması gerekmektedir. Chrome Uygulama Başlatıcısı veya tarayıcı çubuğunda bulunan Uygulamalar butonu ileExcel Online’a ulaşabilir ve çevrimiçi ortamda tablolar hazırlamaya başlayabilirsiniz.


Belgelerinizi kaydetmek için Microsoft hesabınıza ihtiyaç duyan Excel Online tamamen ücretsizdir tarayıcı üzerinden çalışır ve ufak boyutludur.

Excel Online İle Çalışma

Excel Online ile çalışmaya başlamak çok basittir:

  • İster çevrimiçi olarak isterseniz de Office’in masaüstü sürümünü kullanarak tablolar oluşturun
  • Bunları OneDrive’a kaydedin
  • Gerçek zamanlı olarak diğer kişilerle birlikte çalışın

Hemen indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]