Game Downloader ile yüzlerce oyunu hiç uğraşmadan tek bir tık ile ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebiliyorsunu

  • 1 Yüzlerce oyunu bu programla indirin
  • 2 Game Downloader özellikleri

Yüzlerce oyunu bu programla indirin

Game Downloader ile çok sayıda oyunu indirmek oldukça kolay. Açık kaynak kodlu bir oyun indirme istemcisi olan Game Downloader programı sayesinde onlarca oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Game Downloader sunucunda 200′den fazla oyun bulunuyor ve bu oyunları kategoriye göre sıralayıp indirebiliyorsunuz. İnternet üzerinde oyun aramanıza gerek kalmadan istediğiniz kategoriye girerek sürekli güncellenen oyun listesinde kolayca oyunları indirebiliyorsunuz.

Game Downloader ile oyunu indirmek için yapmanız gereken şey; oyun kategorisine geldikten sonra size sunulan listeden seçiminizi yapar yapmaz oyunun inmesini bekliyorsunuz. Bunun haricinde katlanmanız gereken başka bir zahmet yok. Böylece tarayıcınızla saatlerinizi harcamadan dilediğiniz oyuna ulaşmanız mümkün.
Game Downloader özellikleri


  • İndirmek için 200′ün üzerinde oyun.
  • Yeni oyunlar eklenmekte veya sık sık güncellenmektedir.
  • Özelleştirilebilir kullanıcı dostu özellikler.
  • Küçük ve taşınabilir.

Windows 8 / Windows 7 / Vista / XP işletim sistemlerinde çalışan program için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] veya üzeri gerekmektedir.

Programı ücretsiz indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]