Bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizlemek ve bilgisayarınızı tehditlere karşı korumak için 9-lab Removal Tool programını deneyebilirsiniz.

Virüslere ve Rootkitlere Karşı Koruma

Sisteminizi korumak için tamamen ücretsiz güvenlik yazılımı olan 9-Lab Removal Tool programı ile virüslerden kurtulabilirsiniz. bu program Siber tehditlere karşı sürekli ve tam koruma sağlar. Virüsler ve rootkitleri tespit ederek virüsleri silip kurtulmanızı sağlar.

Düzenli olarak güncellenen veritabanı sayesinde en son enfeksiyonları ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korma sağlar. Düzenli güncellemeleri ile sisteminizi yeni tehditlere karşı korumada yardımcı olur.

9-lab Removal Tool aslında sisteminizde yüklü olan ve gerçek zamanlı koruma sunan antivirüs yazılımlarının açıklarını kapatmak ve kullanıcılara ek bir virüs koruması katmanı sağlamak amacıyla tasarlanmış bir yazılım.


9-lab Removal Tool standart virüslerin haricinde kendisini ve diğer kötü amaçlı yazılımları gizlemesiyle ünlü olan rootkitleri de temizleyebilmekte. Ayrıca sistemimize sızan virüsler ve rootkitler kayıt defterimizde zararlı girdiler oluşturarak kendilerinin silinseler bile otomatik olarak yeniden yüklenmelerini sağlayabiliyor. İşte bu nedenle bu kayıt defteri girdilerini tespit ederek silmemiz gerekiyor. 9-lab Removal Tool bize bu konuda da pratik bir çözüm sunmakta.
Programı ücretsiz indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]