Cometdocs isimli bu uygulama ile online olarak bütün dökümanları istediğiniz formata dönüştürebilir ve bulut depolama servislerine gönderebilirsiniz.

Çevrimiçi Doküman Yönetim Sistemi

Masaüstünüzden Cometdocs programını kullanarak hızlı ve kolayca bütün dökümanları dönüştürebilirsiniz. Sadece tek bir tıklama ile dosyalarınızı dönüştürmenizi sağlayan bu uygulama işini daha hızlı ve kolay bir şekilde görüyor. Direk masaüstünde bu uygulama ile dosyaları dönüştürmeniz mümkün. Herhangi bir belge üzerinde tek bir sağ tıklama ile belge türü için dosya dönüştürme seçenekleri sunulmaktadır . Seçtiğiniz formata belgeler anında dönüştürülür ve bilgisayarınıza yüklenir .

Dropbox Google Drive veya diğer bulut depolama klasörlerdeki dosyaları dönüştürmek için son derece uygun bir uygulama olan Cometdocs dönüştürdüğü dosyayı otomatik olarak orjinalinin bulunduğu klasöre kaydeder.

Uygulama kurulumu hızlı ve kolaydır . Hafif ve sistem kaynaklarını çok az kullanır . Tüm dönüştürme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşir ve çevrimiçi gerçekleşen dönüşümler sayesinde bilgisayarınız asla yavaşlamaz.

Kendi dosya dönüştürme seçenekleri ile birlikte masaüstü uygulaması sayesinde kullanıcıların Cometdocs servisini depolama amaçlı kendi bilgisayarlarından dosyaları göndermek için de kullanabilir . Sadece tek bir tıklama ile Cometdocs dosyalarınızı yedekleyin ve her an her yerden erişin.
Cometdocs uygulamasını bilgisayara indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Android için Cometdocs uygulamasını indirin: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
iOs için Cometdocs uygulamasını indirin: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]