Bilgisayarınıza gizlice sızan Rootkit.Win32.PMax virüsünü temizlemeniz için Kaspersky tarafından geliştirilen PMaxKiller isimli bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

Rootkit.Win32.PMax Virüsünden Kurtulun

Rootkit.Win32.PMax isimli virüsten kurtulmak ve bilgisayarınızı bu virüslerden temizlemek için Kaspersky tarafından geliştirilen bu programı kullanabilirsiniz. PMaxKiller isimli bu program sayesinde bilgisayarınıza gizlice sızan Rootkit.Win32.PMax virüsünü temizleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan Kaspersky PMaxKiller programı hem bu virüsü bilgisayarınızdan kaldırıyor hemde bu virüsün neden olabileceği diğer virüslere karşı da önlem oluyor. Rootkit.Win32.PMax isimli bu virüs antivirüs programınızın çalışmasını engelleyerek sisteminizi savunmasız hale getirir. Bu yüzden antivirüs programının doğru çalışamaz ve virüsleri silemez.


Bu program ile sistemimize sızmış olan Rootkit.Win32.PMax virüsünü kısa bir süre içerisinde tespit edebiliyoruz ve silebiliyoruz. Komut satırı tabanlı bir yazılım olan aynı zamanda kurulum gerektirmeden çalışabiliyor. Bu sayede programı USB belleklerinize kopyalayarak istediğiniz bilgisayarda çalıştırabiliyorsunuz.

Windows: 2000 XP 2003 Vista 2008 7 8 işletim sistemleri için indirebilirsiniz.
Programı ücretsiz indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]