Windows 8 bilgisayarlara özel geliştirilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin resmi uygulaması TBMM ile ilgili en güncel bilgilere her yerden ulaşabilirsiniz.

Windows 8 İçin TBMM Uygulaması

Windows 8 işletim sistemli masaüstü bilgisayarlar ve tabletler için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin resmi uygulaması geliştirildi. TBMM Windows 8 uygulaması sayesinde meclisi yakından takip edebileceksiniz. Artık Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlarınızda Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni her an her yerden takip edebileceksiniz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi hakkında bütün güncel bilgilere bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. TBMM uygulaması ile Meclis TV’yi canlı izleyebiliyorsunuz. Artık istediğiniz her yerden meclisi izlemeniz mümkün.
Bu resmi uygulama “TBMM Gündemi” başlığı altında meclisin gündemindekileri “Komisyon Gündemi” başlığı altında meclis komisyonunun gündemini “Gelen Kağıtlar” başlığı altında meclise gelen kağıtları “Takvim” başlığı altında meclis program takvimini “Meclis TV” ile canlı meclisi izleme imkanını ve “TBMM Hakkında” başlığı altında meclis hakkında detaylı bilgileri sunmaktadır.


Uygulamayı indirmek için tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]