Bilgisayarınız üzerinde yer alan sabit disk sürücülerini gizlemek için ücretsiz olarak sunulan NoDrives Manager programını kullanabilirsiniz.

NoDrives Manager İle Sabit Diskleri Gizleyin!

NoDrives Manager sayesinde bilgisayarınız üzerinde yer alan sabit diskleri kolayca gizleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu program sayesinde bilgisayar sürücülerini istemediğiniz kişilerden gizleyebilirsiniz. Özellikle ortak kullanılan bilgisayarlar ve kurcalanan bilgisayarlar için NoDrives Manager programı ilaç gibi gelecek.

Kimsenin görmesini istemediğiniz size özel bilgileri başkalarının kurcalamasını istemiyorsanız NoDrives Manager ile sabit disklerinizi gizleyin. Sabit diskinizi görünmez yaparak sizden başkasını sabit diskinize erişmesini engellemiş olursunuz.Oldukça basit bir kullanıma sahip olan programı herkes rahatlıkla kullanabilir.

Programı açınca arayüzde sabit dis sürücülerini göreceksiniz. Gizlemek istediğiniz sürücüleri seçiyorsunuz ve “Save Changes” diyerek istediğiniz sürücüyü gizlemiş oluyorsunuz. Aynı şekilde işlemi tekrar geri alıp sabit sürücünüzü açabilirsiniz. Veri kayıpları için de bu program oldukça ideal . Böylece Windows kayıt defterindeki varsayılan değerleri geri almanız da mümkün olacak.

Programı şifreleyerek sizden başkasının sabit diskleri gizlemesini yada gizlenmiş sabit diskleri açmasını engelleyebiliyorsunuz.
Programı ücretsiz indirin: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]