Amatör olarak DJ işleri ile ilgilenenler ücretsiz olarak sunulan CuteDJ isimli mix yapma ve DJ programını indirebilirler.

Amatörler İçin DJ Programı

Gelişmiş ve ücretsiz bir DJ programı arıyorsanız işte size CuteDJ programı. CuteDJ programı hem Windows hemde Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

CuteDJ ile ses müzik video ve karaoke karışımları hazırlamak oldukça kolay.Gerçek mükemmelikte remixler hazırlayabiliyorsunuz. Amatör olarak DJ’lik ile uğraşıyorsanız bu program işinizi fazlasıyla görecektir.

CuteDJ içerisinde yer alan özelliklerden birisi de beat sayacıdır. Bu özellik sayesinde şarkıların tempolarını hemen ayarlayabiliyorsunuz. Eklediğiniz efekler de bu hemen senkronize edilir ve beat için uyumlu hale getirilir.


Programın kaydettiği ve çalıştırdğı bir çok ses formatı bulunuyor. Bunlar;

MP3 M4A WAV AIFF WMA OGG ACC (non-DRM) FLAC AIFF AU.

MIDI kontrol cihazlarını da tanıyabilen program bu sayede bilgisayar ekranından değil MIDI cihazlarınızdan ritm girişleri yapmak istediğinizde size zorluk çıkarmıyor. Emülasyon ayarları ekolayzırmix kayıtları yapma ve diğer tüm seçenekleri sayesinde kesinlikle denemeniz gerekenlerden birisi diyebilirim.
Windows için programı indir: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Mac için programı indir: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]