Internet Download Manager dosya indirmeyi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir.


Segment dosyaları indirmeden başlamadan önce Internet Download Manager kesimleri dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar diğer indirme hızlandırıcıları ve yöneticileri aksine .


Özellikler :

? Tüm popüler tarayıcılar ve uygulamalar desteklenir !

Internet Download Manageraşağıdaki tarayıcılarda test edilmiştir : Internet Explorer MSN Explorer AOL Netscape Communicator Netscape 6 Netscape 7 Mozilla Mozilla Firefox Mozilla Firebird Opera NetCaptor UltraBrowser Slim Browser Avant Browser MyIE2 Optimal Desktop Ace Explorer Advanced Browser 27 Tools - in-1 Wichio Browser WindowSurfer 550 Access Browser FineBrowser SORULAR Kopassa Tarayıcı Fast Browser Pro Enigma Browser GoSuRF K - Meleon Smart Explorer One ByOff Web Tarayıcı Smartalec Voyager CrystalPort AppCapture Aile Tarayıcı XANA Web Tarayıcı Kabasakal AutoSurf 32bit Web Browser BrowseMan WrestlingBrowser Eminem Tarayıcı UltraBrowser Cygsoft LDAP Browser and Net M @ nager . Internet Download Manager ve popüler tarayıcıların tüm sürümleri destekleyen herhangi bir 3. taraf Internet uygulamaları entegre edilebilir.


? Kolay tek bir tıklama ile indirme.

Eğer bir tarayıcı bir indirme linkine tıkladığınızda IDMindirme devralacak ve hızlandırmak . IDM HTTP FTP HTTPS ve MMS protokollerini destekler .


? Hız Hızlanma indirin .

Internet Download Manager akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi nedeniyle en fazla 5 kere siteleri hızlandırabilir . Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve ek ulaşmak için bağlantı ve giriş aşamalarında en iyi hızlanma performansını olmadan mevcut bağlantıları yeniden kullanır.


? Devam indirin .

Internet Download Manager nerede bıraktığınızyerden bitmemiş indirmek devam edecektir .


YouTube kapmak ? .

Internet Download Manager YouTube MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları yakalayabilir.


? Basit kurulum sihirbazı .

Hızlı ve kolay kurulum programı sizin için gerekli ayarları yapar ve Internet Download Manager ücretsiz kurulum sorun sağlamak içinsonunda bağlantınızı kontrol edin


? Sürükle ve Bırak .

Sadece sürükleyerek ve IDM bağlantıları ve sürükle ve Internet Download Manager indirilen dosyalar açılır.


? Otomatik Antivirus kontrol .

Antivirus kontrol virüs ve trojan sizin indirme ücretsiz yapar.


? Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu .

Etkinleştirildiğinde özellik herhangi bir uygulama herhangi bir indirme yakalamak için kullanılabilir . Download yöneticileri hiçbiri bu özelliğe sahip .


? Dahili Zamanlayıcısı .

Internet Download Manager bir dizi andainternete bağlanmakistediğiniz dosyaları kesmek veya İşlem bitince bilgisayarınızı kapatın indirebilirsiniz .


? IDM web sitesi örümcek ve kapmak içerir .

IDM web sitelerinden bir web sitesinden örneğin tüm resim veya web sitelerinin alt kümeleri veya çevrimdışı tarama için komple web sitelerinden filtreleri ile belirtilen tüm gerekli dosyaları. O bir zamanlar belirli bir süre onları çalıştırmak için birden fazla kapmak proje planlamak için belirli bir zamanda onları durdurmak veya periyodik değişiklikleri senkronize etmek koşmak mümkün.


? IDM vekil sunucusu birçok türlerini destekler .

Örneğin IDM Microsoft ISA ve FTP proxy sunucusu çalışır.


? IDM temel kimlik doğrulama protokollerini destekler :

Temel NTLM ve Keberos anlaşır. Böylece IDM adı ve şifrenizi kullanarak birçok İnternet ve proxy sunucu erişebilirsiniz .


? Tüm özellik.

IDMgeçerli sayfaya bağlantı tüm siteleri ekleyebilirsiniz . Bu özelliği ile birden fazla dosya indirmek çok kolay .


? Özelleştirilebilir Arayüz .

Eğer sipariş seçebilirsiniz ve ne düğmeleri ve sütunlarana IDM penceresinde görünür .


? Kategoriler indirin.

Internet Download Manager indirme kategorileri tanımlanan kullanarak otomatik olarak siteleri düzenlemek için kullanılabilir.


? Hızlı Update Özelliği.

Hızlı güncelleme IDM yeni sürümlerini kontrol ve haftada bir kez IDM güncelleyebilir .


? İndirme sınırlar.

Kotaları özelliği ile Aşamalı indirme . Özelliği vb Direcway Direct PC Hughes gibi bazı adil erişim politikası tür ( veya FAP ) kullanan bağlantılar için yararlıdır


? IDM çoklu dil desteğine sahiptir .

IDM Arnavutça Arapça Azerbaycan Boşnakça Bulgarca Çince Hırvatça Çekçe Danca Hollandaca Farsça Fransızca Almanca Yunanca İbranice Macarca İtalyanca Japonca Korece Litvanyaca Makedonca Norveççe Lehçe tercüme edilir Portekizce Romence Rusça Sırpça Slovakça Slovence İspanyolca Tayca türkçe Özbekçe ve diller .

---------------------
Boyut:10mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
---------------------

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Kod:
http://turbobit.net/vpi4t22j4ap6.html