Hitfilm teknolojisi - hitfilm efekt eklentileri olarak ilk kez kullanılabilir GPU hızlandırmalı ve yüksek performans ve profesyonel render kalitesi için optimize edilmiştir.

Bu çok yönlü bir koleksiyon görsel efektler ve yeşil ekran birleştirme itibaren hareketli grafik ve renk derecelendirme değişmektedir.

Etkileri ve kompozisyon
130 hitfilm Eklentileri güç esneklik ve değer sağlamak için seçilmiştir . 3D namlu yanıp söner bozulma ve çözgü efektleri 3D ekstrüzyon Panjur düzeltme zamansal manipülasyon ve çok daha fazlasını keşfedin.

Organik parçacık diziler - geniş fraktal şekil ve dağılım kontrolleri ile parçacıkların binlerce karmaşık sistemler oluşturun.

Girme ve mat nesil - profesyonel chroma anahtar entegre dökülme bastırma usul hafif şal mat temiz - up kanal kontrolleri ve ince renk düzeltme kullanarak Kompozit katmanları.

Işıklar ve işaret fişekleri - güzel mercek parlaması Tasarım ve prosedürel lens kir anamorfik çizgiler hacimsel ışık ışınları ve yüksek detay parlıyor ekleyin. Tamamen özelleştirilebilir ve ayrı ayrı ya da kombinasyon halinde kullanılabilir.

Pyro efektleri - özelleştirilebilir kademesiz 3D namlu basması usul yangın simülasyon ve tam animasyonlu yıldırım ve elektrik dahil patlayıcı görsel efektler keşfedin .

sinematik dereceleme
Over 30 hitfilm Eklentiler sınıflandırma ve görsel stil renk düzeltme için varız .

Colorist araç - Sizin aktörler yerel ayrıntı ve doygunluk yanlısı cilt rötuş ve Vibrance artırır onların iyi bakmak . Bu arada cine tarzı s - eğrisi ve palet geliştirmeleri ile son derece özelleştirilebilir bir sinematik bir görünüm yaratır .

Görsel güç - Gerçekçi film ve TV hasar grunge çamaşır suyu bypass ve 3 - strip işleme simülasyon entegre ufuk bölünmüş karikatür kenarları ve gazete yarım ton stilleri ile gece gündüz tüm kapsamlı özelleştirme ile uygulamak kolaydır .

130 üzerinden eklentileri
Hitfilm Eklentiler usul görsel etkilerden kompozisyon ve renk skalasında değişen çok büyük ve çeşitli bir koleksiyon.

Sistem Gereksinimleri :
* İşletim sistemleri : Microsoft Windows 8 ( 64 - bit ) Microsoft Windows 7 ( 64 - bit )
* Hosts : Adobe After Effects CS6 & CC
* Sabit disk alanı : 600MB kadar
* İşlemci : Intel Core i3 Core i5 Core i7 veya Intel Xeon ( Nehalem )
* RAM : 4GB
* Grafik kartı : En az 512 MB video belleği ile OpenGL 2.0 uyumlu donanım
- NVIDIA GeForce 9 Serisi
- Radeon HD 5000 serisi
- Intel HD 4000

Boyut: 10mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Kod:
http://turbobit.net/q08ahcc3pxe1.html