Ödüllü bir yazılım olan EVEREST Ultimate Edition bilgisayar sisteminde bağlı bulunan tüm donanım ve yazılımların detaylı bir şekilde bilgisini verir. Sisteminizin en ince ayrıntısına kadar hatta donanımların hangi sitede mevcut olduğunu (Orijinal sitesi) bile link olarak size vermektedir.

Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz. Donanımsal olarak işlemci anakart ekran kartı bellek depolama birimleri sürücüler ses kartı monitör klavye fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.

Boyut: 11mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Kod:
http://turbobit.net/na3iqh2258e2.html