En popüler antivirüs programlarından biri olan Kaspersky en son sürümü olan 2014 sürümü ile karışınızda. Üstelik 1 Yıl Lisanslı.

Önceki sürümüyle aynı güçlü motora sahip olan yeni Kaspersky Anti-Virus virüslere solucanlara Truva atlarına ve diğer zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak için kullanabileceğiniz en güçlü koruma araçlarından biridir.

Yeşil ve beyaz renklerle yeniden tasarlanmış arayüzü acemi kullanıcılar için bile kolay kullanılır ve anlaşılır durumda. Daha deneyimli ve bilgili kullanıcıların ihtiyaçları da düşünülerek kapsamlı yapılandırma ayarları da arayüze dahil edilmiş. Arayüzdeki genel bölümler şunlar: Taramalar Veritabanı Güncelleme Sanal bir klavye ve Karantina Alanı.

Kaspersky Anti-Virus üç tip sistem taraması içeriyor. Bunlar: Tam Kritik Alanlar ve Güvenlik Açıkları için Tarama. Program tüm dosya sisteminiz üzerinde gerçek zamanlı bir koruma sağlamakla birlikte e-posta alımı internette gezinme ve hatta anlık mesajlaşmalar esnasında sezgisel tabanlı monitörü sayesinde olası tehditleri tespit edebiliyor.

Program aynı zamanda Kaspersky Security Network olarak adlandırılan ve anonim kullanıcılardan elde edilen bilgilerle oluşturulmuş güçlü bir çevrimiçi servise de sahiptir.

Program gelişmiş özellikleri ve her zamanki Kaspersky kalitesi ile dikkat çekerken aynı zamanda düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda yavaşlama sorunlarına yol açabilmektedir.
Kurulum Notları:
# Sorunsuz %100 Crack Kullanılmıştır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz?
# Kurulum Tamamlandıktan Sonra Masaüstüne 1 Yıllık Lisanslama Klasörü Gelecektir.
# Kaspersky Internet Security Patch 2014 ile 1 Yıllık Sorunsuz Lisanslanmıştır.

Boyut: 239mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Kod:
http://turbobit.net/iobysfmllra1.html