Ultimate Boot CD 5.2.1 Final 2013

Ultimate boot cd ile çöken pcinizi kurtarın
Günümüzde bir çok bilgisayar artık disket sürücüsü kullanmıyor olsa da hala disket formatında çalışması için geliştirilmiş bir çok tanılama ve kurtarma uygulaması bulunmaktadır. İşte bu noktada Ultimate Boot CD yardımımıza koşuyor.

Ultimate Boot CD ile bilgisayarımızı önyükleme yaparak başlattığımızda içerisindeki 100'den fazla disket üzerinden kullanmamız gereken sistem araçlarına ulaşabiliriz. Koleksiyonun geniş tutulduğu bu programlar arasında; CPU ve RAM test araçları donanım tanımlama siste bilgileri kriterler BIOS araçları sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları sabit disk silme ve klonlama programları bölümlendirici programlar önyükleme yöneticileri dosya ve sistem araçları ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri bulunmaktadır.

Kullandığınız işletim sisteminde herhangi bir sorun oluşması durumunda Ultimate Boot CD ile bilgisayarınızı önyükleme yaparak başlatabilir ve sistem araçları sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Programı aynı zamanda bir USB bellek üzerine yükleyerek gerekli durumlarda USB bellek üzerinden de önyükleme yapabilirsiniz.


Boyut: 480-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7/8/Xp/Vista 32'64Bit


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

(((Alternatif)))

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]