Adobe Premiere Elements v.11.0 LS15 TR-Multilang 32'64Bit 2013

Languages: English Italian German French Spanish Swedish Czech Portuguese (BR) Dutch Polish Japanese Russian Chinese Turkish

Adobe Premiere Elements - yüksek kaliteli birleştiren doğrusal olmayan düzenleme giriş seviyesi için bir program bir dijital kamera ile çekilen video düzenleme için yaratıcı süreci ve güvenilir araçları kontrol eder. Adobe Premiere Elements bir ev yüksek düzeyde videolar oluşturmanızı sağlar. Program özel efektler başlıklar ve Dolby Digital ses kullanmak için bir fırsat sağlar.

Özellikler:
Heyecan verici filmler dönüm fotoğraflar içine. Pan ve zoom efektleri ile fotoğraflarınızı yeniden yaşayın senin hikayen dramatik ya da komik olun. Otomatik özellikleri kendilerini bulmak ve tahsis yüz ve pan ve zoom efektleri uygulamak olacaktır.
Uygun renk düzeltme veya geliştirme. Otomatik renk etkilemeden parlaklık ve renk doygunluğunu artırır. Ayrı parlak bölgeler gölgeler ya Midtones rengini ayarlayın.
Standart DVD-ROM üzerinde HD kalitesinde. Standart kayıt cihazı kullanarak uygun fiyatlı DVD sürücüler HD kalitesinde filmleri Burn.
Popüler web sitelerinde hızlı bir gösteri. İthalat video ve anında Facebook ve YouTube'a yüklemek ve hızlı Facebook.1 üzerinde bitmiş bir film yayınlama
Daha hızlı Facebook'ta arkadaşlarınızın listesini fotoğraflara etiketler ekleyerek. Hızlı bir şekilde resimlerin insanlar işaretleyin ve sonra kolayca Facebook fotoğraf yüklemek için Facebook'ta arkadaş listenizi kullanın.
Lütfen konuyla ilgili fotoğraflar için hızlı arama. Onun surfboard yakalanan görüntüler büyükannesinin evine veya Eyfel Kulesi bulmak ister misiniz? Arama fonksiyonu otomatik olarak tasvir ne bağlı nesnelerin fotoğraflarını bulabilirsiniz.
AVCHD aktar. Kaliteli biçimde AVCHD filmleri gösterin.
64-bit Windows 7'nin tüm faydalarını. Hızlı ve istikrarlı bir sonuç ile 64-bit işletim sistemi Windows 7 nedeniyle malzeme düzenleyebilirsiniz.
Yaratıcılık için yeni fırsatlar nedeniyle Olağandışı sonuçlar. Yeni temalar şablonlar çevrimiçi albümler ve daha fazlası ile film eğlenceli olun.
Mac daha iyi bir ses. Düzenleme için bir Mac mi kullanıyorsunuz? Şimdi otomatik olarak filmin süresine göre ayarlanır farklı ses parçaları eklemek SmartSound kullanabilirsiniz.


Boyut: 1.4-GB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

(((Alternatif)))


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]