Advanced SystemCare 4.1.0 Pro (Full-Orjinal Lisansla Birlikte)
Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced SystemCare yenilendi. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Programın türkçe dil desteğinin olmasıda ayrı bir kolaylık sağlıyor… Ve hiçbir yerde bulamayacağınız orjinal lisans koduda indirdiğiniz dosyanın içinde olacak.

Günlük Hızlı bakım Derin bakım (Gelişmiş bakım) Torbo Boost ve Alet çantası (Windows araçları) 20nin üzerinde.. Zaten programın giriş ekranında daha geniş bilgi görebilmekteyiz.
Hızlı bakım penceresi bu şekilde.. Virüs Kayıt defteri Gizlilik ve Gereksiz
dosya temizliği bir öğe eklenmiş. Kısayol temizleme özelliği… Derin bakım;
Derin taramada ise doğrusu çok zengin bir içerik sunulmuş. Virüs Gereksiz Kayıt defteri temizleyici & düzenleyicisi System eniyileme Kısayol düzeltici Gizlilik süpürücü Çöp dosyaları temizleyici Pasif savunma denetleyicisi Disk hataları tarayıcısı Savunma eksiklikleri denetleyicisi ve disk birleştiriciden oluşmaktadır… Bunların kısmı hızlı taramada bulunan seçenekler lakin derin taramada bulunan araçlar daha gelişmiş bir şekilde systemi tarar ve daha iyi bir şekilde hataları ayıklayıp düzenler.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]