Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Odin Frame Photo Creator 4.0 Portable | 25 Mb

Türkçe Çevrimi

Frame Photo Creator yalnızca evdeki bilgisayarınıza fotoğraf çekmek için izin değil aynı zamanda düzenleyebilirsiniz baskı ve fotoğraf kalitesini artırmak için dijital fotoğrafları manipüle değil profesyonel bir dijital fotoğraf araçları olduğunu. Yüzden de fotoğraf etiket yapışkan fotoğraf kare fotoğraf arayın editörü büyük kafalı fotoğraf makinesi.


Frame Photo Creator yazılımı fotoğraf modu ve dijital kamera modu vardır. Tt o senin yardım etmek için farklı örneğin arka (kare) çiçek çimen okyanus karikatür hayvan çeşitleri sunmaktadır dijital camera.And gibi fotoğraf çekmek sağlayabilirsiniz size bunu yazdırabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz took.Befor sonra fotoğrafları birleştirmek renkli photos.Then almak aynı zamanda renkleri ayarlayarak fotoğrafların renk değiştirerek fotoğraf editörü fotoğrafları eidit olabilir keskinlik RGB renk flip ve ayrıca tabanı resimler ve fotoğraflar üzerinde sevimli yüz ifadesi gibi bazı komik surat ekleyebilirsiniz photos.And rorate.

Ayrıca çerçeve fotoğraf arka plan funy ifadeler ve PC.So İnsanlar üzerinde fotoğraf almak için izin de sadece choises binlerce farklı kare seçerek kendi tercihlerine göre kendi fotoğrafları düzenlemek ve fotoğraf stilini değiştirmek için fotoğraf editörü girebilirsiniz ve sonra sonucu fotoğrafları kendi kişiliğini ifade etmek büyük olabilir.

Bu dijital fotoğraf yazılımı bir all-in-one ve profesyonel dijital fotoğraf makinesi tool.With onların dijital fotoğrafları özelleştirmek için daha fazla etiket makine atölyesi gitmeyin. Tamamen ev kullanıcıları kendileri tarafından yapılabilir sadece bakan onların arkadaşları ile onların PC sadece birkaç düğmeye basarak bitti ve bir fotoğraf varsa büyük fun.And olan düzenlemeniz gerekir edilecek sadece fotoğrafları almak ve sonra fotoğrafların çerçeveyi değiştirmek rengini değiştirebilir fotoğraflarınızı çabucak ve kolayca tonlar ayarlamak keskinlik ve satisfied.Frame Photo Creator gençler arasında çok popüler olan ve şimdi hayatta en komik anları yakalamak için büyük bir yardımcı haline gelmiştir kadar süslemeler ekleyin.

Özellikler:
1. Fotoğraf modu ve dijital kamera modu var.
2. Kare binlerce ekleyin ve özgürce kişiselleştirilmiş çerçeve eklemek.
3. Diffferent şekilde fotoğraf montaj
4. Fotoğraflara komik surat ekleyin.
5. Fotoğraflara tabanı arka ekleyin.
6. Renk değiştiren gibi birçok şekilde Eidt fotoğraflar fotoğraf editörü yerini değiştirmek
7. İthalat çerçeve fotoğraf fotoğraf arka plan veritabanına ifade.
8. Baskı öncesi fotoğraf boyutu chage ve uygulamak
9. Edditing fotoğrafları ve bir dahaki sefere sadece yüklemek ve düzenlemek için contitue kaydedin.
Fotoğrafları 10.Print.
11. Kullanımı kolay.

İngilizcesi

Frame Photo Creator is a professional digital photo tools not only enable you to take photos on your home PC but also can edit print and manipulate digital photos to improve photo quality .So we also call it photo stickersticky photoframe photo editorbig-head photo maker.


Frame Photo Creator software has photo mode and digital camera mode .Tt can let you take photos like digital camera.And It offers you kinds of different backgrounds(frames)for example flowersgrass the ocean cartoon animals to help you take colorful photos.Then you can combine the photos after you took.Befor you print it out or save in the computeryou also can eidit the photos in photo editor by altering the color of the photosadjusting hues sharpness RGB color flip and rorate photos.And you also can add base pictures and some funny face like cute face expression on the photos.


It also enable you to import framephoto backgroundfuny expressions and photo on your PC.So People also can edit their photos according to their preferencesjust selecting different frames from thousands of choises and enter the photo editor to change the photo style and then the result photos can be great to express their personality.


It is a all-in-one and professional digital camera tool.With this digital photo software you don't go to sticker machine shop any more to customize their digital photos .It can totally be done by the home users themselves just facing their PC with their friends by just pushing a few buttons it will be done and having great fun.And if you have a photo need to editjust import the photos and then change the frame of the photosalter the color of the photos quickly and easilyadjust hues sharpness and add decorations until you are satisfied.Frame Photo Creator is very popular among teenagers and now has become a great helper for capturing the funniest moments in life.


Features:

1. Have photo mode and digital camera mode.
2. Include thousands of frames and add your personalized frames freely .
3. Assemble photos in diffferent way
4. Add funny face to the photos.
5. Add base background to the photos.
6. Eidt photos in many ways like change coloralter the location in the photo editor
7. Import framephotophoto backgroundexpression to database.
8. Chage and apply photo size before print
9. Save edditing photos and next time just upload it and contitue to edit.
10.Print out the photos.
11. Easy to operate.


Download:

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

ALINTIDIR