Portable ImgBurn 2.4.2.0 Download

Portable ImgBurn

Lansman:
ImgBurn Programının taşınabilir Versiyonüdür. ImgBurn ücretsiz bir CD-DVD yedekleme ve yazdırma Yazılımıdır. En çok kullanılan yedek dosyası biçimlerini ve optik yazıcıları desteklemektedir. CD / DVD / HD DVD / Blu-ray teknolojilerine de destek veren Program 5 ayrı kullanım moduna sahiptir.

Program BenQ LiteOn LG NEC Plextor Samsung Sony vb. markalı bütün optik sürücüleri ve BIN DI DVD GI IMG ISO MDS NRG ve PDI biçimli yedek dosyaları tanıyabilmektedir. Disk üzerindeki yedek dosyalarını boş medyalara yazdırabilmekte ve medyalar üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilmektedir.

Okuma :
Diskler üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilme.

Oluşturma :
Bilgisayar veya ağ üzerindeki dosyalardan yedek dosyaları oluşturabilme veya dosyaları doğrudan disklere yazdırabilme.

Yazdırma :
Yedek dosyalarını disklere yazdırabilme.

Doğrulama :
Yazılan diskin Hepsiyle okunabilir olduğunu denetleyebilme. İsteğe bağlı olarak disk üzerine yazılan yedek dosyası ile sahip olunan yedek dosyasını karşılaştırabilme.

Keşif :
Programı DVDInfoPro Programı ile birlikte kullanarak sahip olunan optik sürücülerin ve boş medyaların kalitesini denetleyebilme.

Tamamen ücretsiz sunulmakta olan Program bütün işletim sistemleri altında çalışabilmekte ve 64-Bit sistemlere de destek verebilmektedir. bütün bu işlevlerine rağmen boyutunun çok küçük olması da şaşırtıcıdır.


Versiyon : 2.4.2.0

Kapladığı Alan : 1.9 Megabayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket : LIGHTNING UK

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]