BitZipper dosya sıkıştırma ve açma programı Download

BitZipper 2010

Kapladığı Alan : 486 Kilobayt

Kullanım Hakkı
: Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Hacir
: 30 gün

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Üretici Şirket : Bitberry SoftwareLansman:
BitZipper WinRAR WinZIP dahil 47 farklı sıkıştırma ve açma aracını içinde barındıran bir programdır. WinZIP ya da WinRAR programına alternatif olarak kullanılabilecek program sayesinde dosya belge film program ya da diğer dosyaları sıkıştırabilir ya da sıkıştırılmış olanları açabilirsiniz.

Program 001 7Z ACE ARC ARJ BH BZIP2 BZ2 CAB CHM CHW CPIO DEB DMG DOC ENC EXE GZ GZIP HFS HXS ISO JAR LHA LZH LZMA MSI PPT RAR RPM TAR TBZ TGZ TXZ UU UUE WAR WinRAR WIM XAR XXE XLS XZ Z ZIP ZIPX ZOO gibi çok sayıda türü destekler.

WinZIP ya da WinRAR programı gibi arayüzü sayesinde basit bir şekilde programı kullanabilirken programın içinden metin ve resim dosyalarını da açabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Ayrıca verilerinizi kem gözlerden saklamak için şifreleyici kurabilir ve şifreleme standartı olarak AES kullanabilirsiniz.

Özellikler:
ZIP RAR gibi çok sayıda dosya türünü açabilir.
ZIPX standartı ile ZIP dosyaların boyutunu iyice küçültebilir.
Resim ve metin dosyaları görüntülem ek için dahili programa sahip. BMP BW CEL CUT DIB EMF EPS FAX GIF ICB ICO JFIF JPE JPEG JPG PBM PCC PCD PCX PGM PIC PNG PPD PPM PSD PSP RGB RGBA RLA RLE RPF SCR SGI TGA TIF TIFF VDA VST WIN ve WMF.
Sıkıştırılmış dosyalara Windows Gezgini tarzında göz atılabilir.
Veriler AES 256 bit şifreleme ile korunabilir.
Sihirbaz arayüz ile basit kullanım.
Dosyaları toplu işleyebilir.
Windows 2000 XP Vista 7 ve Server'da çalışır.

Notlar:
İnndirdiğiniz dosya ön kurulum dosyasıdır. İnen dosyayı çalıştırıp internete bağlı olduğunuzda program gerekli kurulum bilgilerini yükleyip ondan sonra çalışır hale getirilir.
Programın kurulumuyla birlikte "PC Confidential" adlı bir başka programda kuruluyor. Bunu isterseniz inndirmeyebilirsiniz.
Programlar içinnden "uninstal"ı yoksa "Denetim Masası" "Program ekle/kaldır"dan kaldırabilirsiniz.

Hacir ve lisans:
Deneme Versiyon olarak 30 gün kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24.95$'dır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]