Hamster Free Zip Archiver Dosya Klasör Arşivleme Sıkıştırma Programı İndir

Hamster Free Zip Archiver 1.1.3

Hamster Free Zip Archiver oldukça güçlü yapıya sahip bir dosya-klasör arşivleme Yazılımıdır. Programın temel işlevi sahip olduğunuz dosyaları en sık kullanılan arşivleme biçimlerinden birisiyle sıkıştırmaktır. Son dönemlerde en çok kullanılan ZIP ve 7Z biçimlerinde sıkıştırma işlemi yapabilen bu Program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.Programın en önemli işlevlerinden birisi de sıkıştırılmış dosya ve klasörleri açabilmesi. Tabii ki daha da önemlisi BT mühendisleri için tasarlanmış özelteknik biçimlere kadar bütün arşiv dosyalarna destek veriyor olması. Program tam 12 ayrı arşiv biçimini rahatlıkla açabilmenizi sağlıyor.
Neden Hamster Free ZIP Archiver'ı kullanmalısınız?
  1. Ev ve ofis için %100 ücretsiz %100 sınırsız!
  2. bütün popüler sıkıştırma biçimlerini destekler
  3. E-posta RapidShare CD DVD ve daha niceleri için özel işlevler (önceden ayarlı)
  4. 1.000.000 hamster üzerinde test edildi; hepsi halen sapasağlam!

En yüksek performanslı arşivleyici
Ücretsiz Hamster ZIP Archiver en uygun sıkıştırma ve verimlilik ayarlarını kullanmasının yanı sıra çok çekirdekli işletim seçeneklerinden de en iyi şekilde yararlanır.

Çok parçalı ve çok çekirdekli
Hamster Free ZIP Archiver dünyanın zip-arşivlerini oluştururken çok çekirdekli işlemcilerden tam anlamıyla yararlanabilen ilk arşivleyicisi.

Özel İşlevler (önceden ayarlı)
Uzmanlarımız Programı e-posta RapidShare CD DVD ve daha pek çok ortamla birlikte kullanabilmeniz için en rahat ayarları önceden belirledi. Sık kullanılan arşiv paketi boyutlarından dilediğinizi kolaylıkla seçebilir veya kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Kullanışlı arayüz
Arşivleyicinin görsel düzeni ve işlevselliği günlük arşiv sıkıştırma ve açma işlemlerini hemen herkes için basit basit ve keyifli hale getirmek için tasarlandı.

Lisans: Ücretsiz

Kapladığı Alan: 4 Megabayt

Lisan: Türkçe

Hacir: Yok

Üretici: HAMSTER Soft

İşletim Platformu: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Hamster Free Zip Archiver 1.1.3