SimplyZip 1.1 B74 Download

SimplyZip 1.1 B74

Lansman:
SimplyZip belirlediğiniz dosyaları sıkıştırabilen ya da açabilen bir Program. Gelişmiş bir dosya tanıma kapasitesine sahip bu Program popülersıkıştırma formatlarından tutunda popüler olmayan dosya sıkıştırma fortmalarına kadar çoğunu tanıyor. İsterseniz dosyayı sıkıştırın ya da başka bir Program ile sıkıştırılmış dosyayı açın. Oldukça kullanışlı ve zahmet gerektirmeyen bir Program. Kurulum gerektirmiyor ve sistem dosyalarına herhangiyeni bir dosya eklemiyor.

Özellikleri:

Açabildiği dosya formatları: ZIP CZIP ACE CAB RAR TAR GZIP LZH BZ2 SQX RS UUE XXE BASE64 UCL ARJ ZLIB ALIB RPM DEB 7-ZIP.
Sıkıştırabildiği dosya formatları: 7z ZIP CZIP Cab LHA TAR TAR GZ TAR BZ2 ACE Deepfreezer SQX UCL RS ZIP-SFX/LHA-SFX RAR-SFX UUE/XXE ZLIB ve Base64.

NOT : indirmek için kullanılan link bazen çalışmıyor olabilir ama eğer Free Download Manager Download Accelarator Plus Flashget gibi indirme yöneticisi Programınız varsa problemsiz bir şekilde indirilebilmektedir. indirme sorunu program üreticisinin sunucusunda zaman zaman yaşanan yoğunluktan dolayı oluşmaktadır.

Versiyon : 1.1 B74

Kapladığı Alan : 2.22 Megabayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket : Paehl

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]