Macro ToolsWorks Professional Edition pratik çalışma aracı oluşturan program Download

Macro ToolsWorks Professional Edition 7.4.6

Kapladığı Alan : 9.4 Megabayt

Kullanım Hakkı
: Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Hacir : 30 gün

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket
: Pitrinec Software

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Lansman:
Macro ToolsWorks Professional Edition bir tür yinelenen tümleşik komutları tek bir bir kısayol ile yapabilmenizi sağlayan pratik bir çalışma aracı oluşturma Yazılımıdır. Özellikle Excel Word gibi ofis yazılımlarında kullanılan bir özellik olan makro'nun Windows'un temel hareketleri için kullanılabilir olmasını sağlamaktadır.

Windows üzerinde 3-4 fare tıklaması ile yapabildiğiniz tümleşik işlemleri Programın hafızasına alarak tek bir tuşa tıklayıp yapılmasını sağlayabileceğiniz Program özellikle sık yaptığınız işlemleri en pratik hale getirebilmenizi sağlamaktadır. Programın içerisinde 170'in üzerinde hazır makro kod bulunmaktadır.

170'nin üstünde komut içeren yerleşik makro dili sayesinde sık tekrarladığınız işlerin hemen hepsi için makro oluşturabilirsiniz. Program sizin oluşturduğunuz makroları bir klavye kısayolunu bir metin kısayolunu veya bir araç çubuğunu kullanarak tetikleyebiliyor. İsterseniz makroların belirli zamanlarda veya belirli bir koşul ortaya çıktığında çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]