WinSurvey Anket Oluşturma Düzenleme Yayınlama Programı İndir

WinSurvey 3.3.1

Lansman:
WinSurvey anket oluşturmak düzenlemek yayınlamak için hazırlanmış bir program. Anket tasarımıyla (Survey Designer) adım adım bütün gerekli alanları doldurup düzenleyip yayına hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız anketleri internet metin ya da e-postayla HTML şeklinde ya da farklı bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Profesyonel sunumlu anketler hazırlamanın yanınnda anket istatistiklerine ve sonuçlarına da kolayca bakılabilir.

Sadece eğlence amaçlı değil ayrıca profesyonel anlamda örneğin bir mağaza şirket ya da web sitesi için müşteri tedarikçi ya da yatırımcı ne düşünüyor şeklinde anket soruları hazırlanabilir. Bu sayede müşteri memnuniyeti ders değerlendirme çalışma memnuniyeti geri bildirim anketi pazar araştırması üyelik anketi iletişim bilgileri (ad adres e-posta gibi) bilgiler toplanabilir.

WinSurvey ile örneğin; belirli bir ürünle ilgili soru sormak için anket hazırlanabilir:
+'...müşteri memnun mu?
+'...nasıl satış artar? gibi sçenekler çoğaltılabilir.

Anket oluşturmaya 'Projects' > New Surwey yoluyla başlanır. My Survey Folder içinnde bütün anketler depolanır. Programda başlangıç noktası projeler bölümüdür. Burada bütün anketler listelenir. Ayrıca anketlerde yapılan değişiklikler erişim saatine ve tarihine göre gösterilir. Tek tıklamayla anket başlığı soru sayısı yayın adresi yanıt sayısı gibi bilgiler gösterilir.

Özellikler:

Anket tasarımcısıyla sorular oluşturulabilir. Anket web tarayıcıda ya da biçimlendirilmemiş metin olarak görüntülenebilir.
Sonuç yönetimi modülüyle anket cevaplarının kaydedileceği veritabanı seçilebilir. Tabloya göz atabilir cevapları istatistiksel olarak ve süzgeç yardımıyla kısaltılarak görüntülenebilir.
Participant Manager ile katılımcı ve yanıtlar yönetilebilir. Birçok süzgeç seçeneğiyle doğrudan e-posta adresine gönderim sağlanabilir.
bütün Windows sürümleriyle çalışır.
Grafik ve analiz modülüyle anket için grafik sunumlar oluşturulabilir. Statik ve canlı sunumlar internette yayınlamak için seçilebilir.
Ankaet yayınlamayla anket ve sonuçlar internette yayınlanabilir.
Adım adım sihirbaz yardımıyla dosyalar otomatik oluşturulabilir.
My Polls (Anketlerim) modülüyle web sitesinde anket oluşturmak için kullanılabilir. Herhangi bir programcılık bilgisine ihtiyaç duyulmadan program ssiteme bütünleşik kod metnini oluşturabilir.
Benzersiz kullanıcı ayarları ile aynı kullanıcının birden fazla oy vermesi engellenebilir.
Ms SQL sunucu veritabanına sahip. Geliştirilmiş MS SQL veritabanıyla bütün sunucu türleri desteklenir.
Gelişmiş yerleşik HTML düzenleyiciyle soru ve ceavplar düzenlenebilir. Ne görüsen onu alırsın tarzında olduğu için çalışması basit; resim bağlantı ve çeşitli metin tarzları destekler.
Kütüphane düzenlenebilir. Herhangi bir sorucevap ya da ölçek tekrar kullanılmak üzere kitaplığa eklenebilir.
Ayarlar içinnden Türkçe karakter seçildiğinde Türkçe yazımda ve gösterimde sıkıntı yaşanmaz.

Hacir ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 99.95$'dır.
Kapladığı Alan : 8.41 Megabayt

Kullanım Hakkı : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Hacir : 30 gün

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket : AceBIT GmbH

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]