Help & Manual Tek veya Çoklu Yardım Dosyası Hazırlama Düzenleme Programı İndir

Help & Manual 5.6 yapı 1350

Lansman:
Help & Manual tek veya çoklu yardım dosyası hazırlama düzenleme ve yönetme Yazılımıdır. Normal bir kelime işlemcide yardım dosyası (CHM) oluşturmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Help & Manual'in WYSIWYG XML (ne görürsen onu alırsın) düzenleyicisi sayesinde görerek çalışmanızı yapabilirsiniz.İhtiyaç olan bütün araçlar parmaklarınızın ucunda olup sezgisel bir ortam ve karmaşık olmayan yapı sayesinde yardım dosyaları ya da kullanım kılavuzları oluşturabilirsiniz.

Program HTML Help Winhelp HTML Files Text files Word RoboHelp belgelerinizi içeri alıp bağımsız görsel düzenleyici ile HTML Yardım Çapraz-Platform Yardım Adobe PDF Visual Studio Yardım Winhelp Word belgeleri e-kitap kullanım kılavuzları gibi farklı dosya biçimlerinde çıktı alabilirsiniz.

Sezgisel çalışma ortamıyla bütün biçimlendirme dinamik bir tarz karmaşık tablolar dahil modern bir kelime işlemcide bulunnan özellikleri de kapsar. Yardım ve kılavuz dosya projesi içine resim de eklenir. Program bütün Windows yardım dosya biçimlerini ayrı yapı içinnde düzenleyebilir.

Birden fazla kaynak içinnden yine birden fazla dosya biçimine kayıt yapabilir. Profesyonel kullanıcılar kendi HTML kodlarını ekleyebilir proje üretmede kullanılan kod; konu proje şablonları değiştirilebilir.

bütün Windows Yardım dosya biçimlerine (HTML Help Winhelp ve MS Help 2.0 / Visual Studio Help) çıktı oluşturabilir. Program doğrudan Microsoft Compiler ile bütünleşik olduğundan bütün çıktılar %100 uyumludur.

Programın Unicode desteğiyle Japonca Korece ve Çince gibi birçok Lisan açısından sıkıntı olmadan dosya oluşturulabilir.

Hacir ve lisans:
30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise (standart) 349$'dır.

Kapladığı Alan : 41.8 Megabayt

Kullanım Hakkı : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Hacir : 14 gün

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows XP/Vista/7

Üretici Şirket : EC Software GmbH

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]