Game Booster Bilgisayarın Oyun Performansını Arttırma Programı Download

Game Booster Beta 4

Kapladığı Alan : 672 Kilobayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Türkçe

İşletim Platformu : Windows XP/Vista

Üretici Şirket : IObitLansman:
Bilgisayarınızın oyun performansını artırmak ister misiniz?

Game Booster bilgisayarınızda arka planda çalışan bazı servisleri geçici olarak kapar sistem hafızasını temizler ve işlemcinizi optimize eder. Bu şekilde bilgisayarınızın hafıza ve işlemci kullanımı bir miktar düşerek oynadığınız oyun için daha fazla sistem kaynağı kullanabilirsiniz ve oyun sırasında sisteminizden daha iyi bir verim alabilirsiniz.

Programın kullanımı çok basit. Sadece bir tuşa tıklayarak aktif hale getirebiliriniz. İleri derecede teknik bilgi gerektirmiyor.

Üstelik son derece de güvenli. Ne sisteminize hış aşırımı (overclock) yapar ne sistem ayarlarınızı veya sistem kütüğünüzü (registry) değiştirir. Sadece oyun oynama sırasında kullanmayacağınız servisleri kapatır.

Programı çalıştırdığınızda servisleri durdurduktan sonra arka planda çalışan bazı uygulamalarınızı da (antivirüs vs.) kapatıp kapatmamak istediğinizi sorar. isterseniz bunları da oyun sırasında geçici olarak kapatabilirsiniz. Veya bu uygulamaları kapatmamayı da seçebilirsiniz.

Program XP Vista ve Windows 7 uyumlu ücretsiz ve Türkçe destekli. Kurulum ekranları Ing ancak çalıştırdığınızda Türkçe olarak çalışıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]