Microsoft .NET Framework Yeniden Dağıtılabilir Paketi İndir

NET Framework 2.0

Versiyon : 2.0

Kapladığı Alan : 22.4 Megabayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Türkçe

İşletim Platformu : Windows (bütünü)Lansman:
Üreticinin Açıklaması: .NET Framework Versiyon 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi .NET Framework'ü kullanarak geliştirilen uygulamaları çalıştırmanız için gereksinim duyacağınız her şeyi içerir.

.NET Framework Versiyon 2.0 gelişmiş ölçeklenebilirlik ve performans ASP.NET mobil denetimleriyle (önceki adıyla Microsoft Mobil Internet Araç Kiti) taşınabilir aygıt geliştirme desteği Internet Protokolü Versiyon 6 desteği ve Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC) ve Oracle veritabanları ile ana dilde iletişim için ADO.NET sınıfları sağlar. Ayrıca ASP.NET uygulamalarının güvenliğini pekiştirmek ve ayrı tutmak için kod erişim güvenliğinin kullanılmasını da sağlar. Daha fazla bilgi için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] konusunu okuyun.

Notlar:

Aynı makineye .NET Framework'ün iki farklı Lisan Versiyonünü yükleyemezsiniz. .NET Framework'ün ikinci bir Lisan Versiyonünü yükleme girişimi aşağıdaki hatanın ekranda gözükmesine neden olacaktır: "Kurulum ürünün başka bir Versiyonü zaten yüklü olduğu için Microsoft .NET Framework'ü yükleyemez." İngilizce olmayan bir platformu hedefliyor veya .NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görmek istiyorsanız .NET Framework Lisan paketinin ilgili Lisan Versiyonünü karşıdan yüklemeniz gerekir.
Microsoft Windows NT 4.0 için Service Pack 6.0a gereklidir.
Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 2000 Windows 98 Windows ME Windows NT Windows Server 2003 Windows XP
Kullandığınız Windows Versiyonü için en son hizmet paketi ve önemli güncelleştirmelere sahip olduğunuzdan emin olun. En son güvenlik güncelleştirmelerini bulmak için Windows Update sitesini ziyaret edin. bütün .NET Framework yüklemeleri için Microsoft Internet Explorer 5.01 veya daha yeni bir Versiyonünü de çalıştırıyor olmanız gerekir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]