avast! 5 Professional Edition bulabileceğiniz en iyi antivirüs ürünüdür. Bu ürünü 60 gün boyunca bedava kullanabilirsiniz. Deneme süresinin bitiminden sonra 1 2 ya da maksimum 3 yıl için lisans numarası satın almanız gerekmektedir. avast! 4 Professional Edition anti-spyware/casus yazılım anti-rootkit ve kendi kendini savunma yeteneğine sahiptir. Ürün değerli veri ve programlarınızı korumayı amaçlar güncellemelerini otomatik olarak gerçekleştirir ve birçok öz niteliğe sahiptir ki diğer bir çok üretici bu öz nitelikler için ayrıca ücret talep etmektedir ya da bu öznitelikler ürünlerinde mevcut bile değildir!


Avast! 5 Professional Edition is a collection of high-end technologies that work in perfect synergy having one common goal: to give you the top grade protection against computer viruses. It represents an ideal solution for any Windows-based workstation.
avast! 5 Professional Edition is a complete ICSA certified antivirus software for your company. It obtained VB100% awards in 2002/4 Virus Bulletin comparative reviews.
Avast! Internet Security – Active internet users need greater protection for themselves as they shop and bank on-line. To secure against threats from infected web sites and the growing risk of identity theft avast Internet security provides you with continuous protection from its layers of antivirus anti-spyware anti-rootkit protection firewall and antispam.

Homepage: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


İnternet Security

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Avast Pro

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] __________________