Minilyrics 6.4.212


Sürüm:6.4.212Boyut:6.18 MbDil:İngilizce
Tanıtım:
Şarkı sözü bulmak için internet sitelerinde uzun süren aramalar yapmaya son! Minilyrics desteklediği programlarda şarkı dinlerken bir yandan da bu programla şarkının sözlerini görebileceksiniz. Bunun için size internet bağlantısı ve dinlediğiniz şarkının sözlerinin daha önceden Minilyrics’in sunucularına yüklenmiş olması gerek. “Şarkı sözleri sunucularda yüklüyse sorun yok; ama sözler yüklü değilse ne olacak?” bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim. Şarkı sözleri Minilyrics tarafından bulunamadıysa şarkı sözlerini kendiniz yazıp sunucuya yükleme şansına da sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken bedava kayıt olmak ve ardından .txt biçiminde hazırlamış olduğunuz şarkı sözünü sunucuya yüklemek. Bu sayede sizinle aynı şarkıyı dinleyen kullanıcılar da paylaşımınızdan faydalanabilirler.

Desteklediği müzik oynatıcılar:
Winamp Windows Media Player Foobar2000 Apple iTunes RealPlayer VLC Media Player Quintessential Player Musicmatch Jukebox MediaMonkey KMPlayer JetAudio Yahoo! Music Engine J. River Media Center J. River Media Jukebox XMPlay AIMP2 Helium Music Manager AlbumPlayer BSPlayer


Editörün Yorumu:
Minilyrics küçük boyutlu olmasına rağmen bazı anlarda bize çok yardımcı olabilecek bir program. Minilyrics’in Winamp ve Windows Media Player gibi popüler programlar tarafından desteklenmesi kullanıcılar için büyük bir avantaj. Ayrıca sunucularda mevcut olmayan şarkı sözlerini kullanıcının yazıp gönderebilmesi çok güzel bir özellik. Henüz denemediyseniz ve şarkı sözü aramakla zaman harcıyorsanız; denemenizi tavsiye ederim.