En popüler resim yükleme sitesi Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sonunda çoğu kişinin beklediği (istediği arzu ettiği) masaüstü resim yükleme aparatını çıkardı. İnternete sık resim yükleyenler için oldukça kullanışlı ve sade. Özellikle aynı anda birden çok resim yükleyebilme özelliği programı çekici kılıyor.
Hemen bir göz atalım.
imageshack

#1 Siteye üyeliğiniz var ise oturum açabilir böylelikle yüklemiş olduğunuz resimlerinize veya videonuza kolayca ulaşabilirsiniz.

#2 Programın en güzel özelliği diyebilirim. Sürükle bırak tekniği ile arzu ettiğiniz kadar imajı veya videoyu programa atabilirsiniz.

#3 İstiyorsanız imajınızın boy ayarlarıyla oynayabilirsiniz.

#4 Yüklediğiniz imajı ya da videoyu herkesin göreceği ya da göremeyeceği şekilde ayarlayabilirsiniz.

#5 Yükleyeceğimiz imaja ya da video'ya tag ekleyebiliyoruz. Tag ekleyeceğimiz öğeye tıklayarak ya da birden çok öğeye ekleyeceksek ctrl tuşuna basılı tutarak seçmek istediklerimizi seçim ekleyebiliyoruz.

#6 Batch Tags yükleyecek olduğunuz bütün imaj veya videonuza aynı etiketi eklemek istiyorsanız işinizi görecektir.


#7 Ve Upload

Yükleme işlemimiz bitince alttaki ekran çıkıyor. İmageshack kullanıcılarının aşikar olduğu bir görüntü...İmajınızı ya da videonuzu nerede ne şekilde kullanacak isek yanında butona (copy to clipboard) tıklayarak kolayca linki kopyalamış oluyoruz.imageshack

Bu yararlı programıZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] indirebilirsiniz. Programın mac için uyumlu sürümü henüz yok.

Alıntıdır..