The KMPlayer 2.9.4.1435The KMPlayer birçok medya dosya formatını oynatabilen ve destekleyen çok yönlü ve becerikli bir oynatıcı. Bu formatlar arasında VCD DVD AVI MKV Ogg Theora OGM 3GP MPEG-1/2/4 WMV RealMedia QuickTime ve diğerleri var. Çok geniş bir özellik yelpazesine sahip bu program ile altyazıları düzenleyebilecek veya kontrol edebilecek ses video veya ekran görüntülerini birçok yol ile yakalayabileceksiniz.

Programda bulabileceğiniz "Album" özelliği ile kendi medya albümlerinizi yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. Favoriler TV kartı desteği gibi bir çok benzersiz ve eşşiz özellikle donatılmış bu yazılım bilgisayarınızdaki tüm medya ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde. Sisteminizde hiçbir codec karışıklığı yaratmak istemiyorsanız bu programı kurup artık rahatlıkla mp3lerinizi dinleyebilir DVD filmlerinizi izleyebilir veya HDRip DVDRip gibi codeclerle hazırlanmış DivX XviD videolarıda izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda hasarlı veya bozuk AVI dosyalarını oynatabilme gibi bir özelliğide bulunan program paylaşırken şifrelenmiş sıkıştırılmış müzik albümlerini (ziprar) de oynatabiliyor.

Skin desteği ile tamamen değiştirilebilir gelişmiş ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu oynatıcı oynattığınız medya türüne göre skin değiştirebiliyor.


The KMPlayer nerdeyse bilgisayarınızda oynatmak istediğiniz medya dosyaları için gerekli tüm decoderleri içermekte. Fakat isterseniz kendi bünyesinde barındırmadığı codecleri de external(dış) codecler ile sağlayabiliyorsunuz.

Oynatıcının en büyük özelliklerinden biri olan hem içten hemde dıştan filtreler ile tamamen diğer decoderlerin kontrolü sağlanabiliyor. Hazır codeclerle gelen ve çoğu medya dosyasında codec yüklemesi yapmanızı gerektirmeyen bu oynatıcı aynı zamanda sistem filtreleri ile kendi filtrelerini karıştırmıyor böylece hiçbir hata veya karışıklığa yol açmıyor.İçerdiği Codec ve Filtreler
  • Video Decoderleri : DivX XviD Theora WMV MPEG-1 MPEG-2 MPEG-4 VP3 VP5 VP6 H263(+) H.264(AVC1) CYUY ASV1/2 SVQ1/3 MSVIDC Cinepak MS MPEG4 V1/2/3 FFV1 VCR1 FLV1 MSRLE QTRLE Huffyuv Digital Video Indeo3 MJPEG MPNG SNOW TSCC Dirac VC-1 RealVideo SMC vs.
  • Ses Decoderleri : AC3 DTS LPCM MP2 MP3 Vorbis AAC WMA ALAC AMR QDM2 FLAC TTA IMA ADPCM QCELP EVRC RealAudio vs.
    • 2Ch -> Çoklu kanal dönüşümü
    • Kayıt dönüştürücü: Dahili kopya Gabest's Morgan

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Kaynak:TAMindir.