Paint.NET 3.50.3450 Alpha/ Paint.NET 3.36 | 4.52 MB

Paint.NET Washington State Üniversitesi'nin Windows XP Server 2003 ve Vista işletim sistemleri için geliştirdiği çok güzel ve ücretsiz bir resim düzenleyicisi. Küçük boyutlu olmasına rağmen birçok özelliği var. MS Paint'in daha sonradan yerini alabileceği kullanışlı bir araç. C# programlama dilini kullanan Paint.NET az da olsa C++ dili içeriyor ve katmanlama sistemine sabit diskin yettiği ölçüde geri ve ileri komutlarına özel efektlere ve süzgeçlere değiştirilebilir fırça boyutuna saydam PNG desteğine kırmızı göz kaldırıcıya yüksek kalite ile resmi boyutlandırmaya %1-%3200 arasında yakınlaştırma-uzaklaştırmaya sahiptir.

Özellikleri:

# Kolay ve Sezgisel Arayüz
Yazılımdaki her özellik sezginizle hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Hatta bazı kullanıcılar MS Paint yerine bu yazılımı kullanıyor.

# Katmanlar
Ücretli ve karışık yazılımlarda bulunan bu özellik resimlerde zengin komposizyon sunmaktadır. Katmanları bir resmin üzerinde resimle birlikte görüntüyü sağlayan saydam dilimlere benzetebilirsiniz.

# Sınırsız Geri ve İleri Alma
Her insan yanlış yapar ve bunları düzeltmek ister. Sıradan programlar bellik bir yere kadar yaptığınız işlemleri geri alır; ama Paint.NET sabit diskinizin kapasitesi ölçüsünde sınırsız geri ve ileri alma olanağı sağlar.

# Özel Efektler
Resimlerinizi efektlerle daha canlı hale getirebilirsiniz. Bulanıklaştırma keskinleştirme bükme kabartma

# Açık Kaynak Kodlu ve Ücretsiz
Paint.NET ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. C# dili yazılan ve az da olsa C++ içeren Paint.NET'in kaynak kodu ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Not: Yazılım Windows XP SP2 ve sonrasında Windows Server 2003 SP1'den sonraki sürümlerinde ve Windows Vista'da çalışmaktadır ve .NET Framework 2.0 gerektirmektedir.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
-
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]