Download Accelerator Plus 9.0.0.5


Download Accelerator Plus (DAP) programı en popüler dosya indirme (download) yöneticilerinden biri olarak dünya üzerinde yaklaşık 165 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor. DAP patentli teknolojisinden aldığı güç kolay yönetim paneli sade arayüzü gelişmiş özellikleri ve zengin seçenekleri ile alanındaki diğer yöneticilerden çok daha fazlasını sunuyor.

Ücretsiz DAP %400'e kadar daha hızlı indirme işlemlerinin yanında yepyeni ZoneAlarm destekli güvenlik eklentisi FTP programı olarak çalışabilme özelliği popüler video sitelerinden videoları anında indirebilme ve geliştirilmiş yeni arayüz gibi özellikler ile birlikte karşımıza çıkıyor. Kırılan ve yarıda kalan yüklemelerinize kaldığınız yerden devam edip birçok kaynaktan yüklemelerinizi en hızlı şekilde tamamlamanıza olanak sağlyan bu yazılım dosya indirirken en büyük yardımcınız konumunda.

Çoklu bağlantı ZoneAlarm destekli dosya indirme güvenliği video dosyası dönüştürme otomatik kurtarma gizlilik araçları en hızlı kaynaklardan en hızlı yüklemeler yüklemesi süren dosyalara önizleme yapabilme bant genişliği optimizasyonu sekmeli yüklemeler gibi bu çok işlevli özellikler barındıran DAP kullanıcıların her zaman yanında. 10'dan fazla farklı dil desteği bulunan programın malesef üretici tarafından yayınlanan bir Türkçe dil paketi veya desteği bulunmuyor.

Desteklenen Tarayıcılar:Internet ExplorerMozilla Firefox Opera

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]