Ad-Aware Anniversary Edition 8.0
Davranış tabanlı tehdit tespiti ve entegre edilmiş gerçek zamanlı koruma ile Ad-Aware Anniversary Edition sisteminizin ihtiyacı olan güvenliğe odaklanmış özel bir güvenlik yazılımı. Bilgisayarınızı ağırlaştıran ve sistem kaynaklarını sömüren diğer güvenlik programlarının aksine Ad-Aware Anniversary Edition gelişmiş bir güvenlik sağlarken hem daha önceki sürümlerine hem de rakiplerine göre daha hafif ve daha hızlı.

Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm spyware adware trojan worm gibi kötü niyetli yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ya da arındırabileceğiniz Ad-Aware bilgisayarından sürekli olarak maksimum performans almak isteyen kullanıcıların sistem güvenliğini tamamlayabileceği güçlü bir güvenlik programı.

Tanımlama güncellemeleri ile en güncel tehditlere karşı sürekli olarak hazır bulunmanızı sağlayan Ad-Aware çoklu tarayıcı desteği tek tıklama ile web geçmişi temizleme ve daha birçok özellik ile internet gezintilerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için üstüne düşeni yapıyor. İstediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz bölgelerde veya sistem dosyaları üzerinde tarama yapabileceğiniz Ad-Aware gelişmiş motoru ve yenilenen sade arayüzü ile ücretsiz bir güvenlik programından daha fazlası.

Ad-Aware Anniversary Edition sürümünün içerdiği yeniliklerin başında ise şunlar geliyor;

* Davranış Tabanlı Tehdit Tespiti

* Ad-Watch Live! Entegre Gerçek Zamanlı Koruma

* Kişiselleştirilebilir Profil Taramaları

* Windows Güvenlik Merkezi İle Tam Entegrasyon

Not: Program kurulumdan sonra size aktivasyon kodu sorulan pencerede "Close" tuşuna basarak Ad-Aware Anniversary Edition ücretsiz sürüm kullanımına devam ediniz.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


alıntıdır..