avast! PRO Antivirus 6.0.1091 FINAL

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: PRO Antivirus 6.0.1091 FINAL
Boyut: 71.9 MB
Dil: (Multilanguage) / Türkçe Dahil Tüm Diller

.. Programin Özellikleri; ..

avast! Pro Antivirus (Profesyonel Antivirüs Programı) 6.0 kişisel güvenliği artıran yeni özellikleriyle eskisinden daha güçlü. Bu sürümün öne çıkan özelliği AutoSandbox şüpheli uygulamaların çalıştığı sanal bir alan yaratıyor. Böylece işletim sistemi istikrarı sekteye uğramadan tüm uygulamalar çalışmayı sürdürüyor.

avast! Pro Antivirus 6.0 WebRep özelliği avast kullanıcılarının geri bildirimleriyle internet sitelerinde yeni bir güven endeksi oluşturuyor. Sitelerin güvenli olup olmadığı siz ziyaret etmeden bildiriliyor. 6.0 sürümüyle tanışacağımız SafeZone özelliği çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemlerindeki güvenliğinizi en üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. Yeni bir masaüstü açarak sistemde çalışan diğer uygulamalardan bağımsız ve takip edilemeyen bir alanda iz bırakmadan işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar.

avast! WebRep "Yeni"

avast kullanıcılarının oluşturduğu internet güven endeksi sayesinde sitelerin güvenli olup olmadığını önceden bilceksiniz.

avast! SafeZone "Yeni"

Yeni bir masaüstü açarak sistemde çalışan diğer uygulamalardan bağımsız ve takip edilemeyen bir alanda iz bırakmadan çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemlerini yürütür.

avast! AutoSandbox "Yeni"

Tüm şüpheli çalıştırılabilir programları ve web sitelerini güvenli sanallaştırılmış ortamda çalıştırarak sisteminizi korur.

Antivirüs - Anticasus taraması

Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-Rootkit Koruması

Programın benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Ortak Kullanıcı IQ'su

Avast! kullanıcılarından gelen zararlı yazılım uyarıları analiz edilerek tüm kullanıcılar aynı tehditlere karşı korunur.avast! Akıllı Tarama Özelliği

Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucu beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları %80 oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

Savunma Kalkanı

Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı

Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararlı yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle diğer e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy'leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

Web Kalkanı

Tüm gezilen web sayfalarıinternet indirilen dosya ve java scriptler tarayıcınızı yavaşlatmadan taranır.

P2P Kalkanı

ABC Ares Azureus BearShare Bit Torrent BitComet BitLord BitPump CZDC++ Direct Connect eDonkey eMule iDC++ iMesh Kazaa Kceasy LimeWire Morpheus Opera's DC++ Overnet Qtrax
Shareaza SoulSeek StrongDC++ uTorrent Vuze WinMX Winny2 Zultrax gibi P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar kontrol edilir.

Anlık Mesajlaşma Kalkanı

AIM (AOL Instant Messenger) Gadu-Gadu gaim/Pidgin Google Talk ICQ IM2 Messenger Infium Miranda mIRC MSN/Windows Messenger Odigo PalTalk Messenger Psi Jabber Client QIP QQ SIM Skype Tlen Trillian WengoPhone XFire Yahoo! Messenger gibi anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar kontrol edilir.

Network Kalkanı

Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu

Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu

Çok çekirdekli CPU'larda daha hızlı çalışan avast! 6 disk alanında daha az yer kaplar ve daha az enerji harcar.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü

Programa eklenen grafiksel arayüzde gerçek zamanlı tarama raporları görülebilir. Grafik raporlama arayüzünün kullanımı oldukça kolaydır.

avast! PRO Antivirus (6) - 2050 YILINA KADAR "LICENSE CRACKZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
avast! PRO Antivirus 6.0.1091 FINAL (Multilanguage)Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]