Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 FINAL (TÜRKÇE & INGILIZCE & ALMANCA)


~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: 2011 18.1.0.37 FINAL
Boyut: 91.1 MB
Dil: "TÜRKÇE" - "INGILIZCE" - "ALMANCA"
Sunucu: FileJunge.com / UploadStation.com / FileServe.com / FileSonic.com
Durum: Yüklendi!
Yükleyen: Leo

.. Programin Özellikleri; ..

En son online tehditlere karşı korunun

Endişelenmeden e-posta alıp gönderin sohbet edin ve web'de gezinin

- Norton İtibar Hizmeti: Yeni yasa dışı yazılımları daha az gelişmiş olan diğer güvenlik yazılımlarından daha hızlı şekilde belirleyerek durdurmak için dosyaların nereden geldiğini ve ne zamandan beri bilgisayarınızda olduğunu anında denetler.

- Norton Koruma Sistemi: Virüsleri casus yazılımları ve diğer çevrimiçi saldırıları durdurmak için birlikte çalışan ve örtüşen çeşitli koruma katmanları kullanır.

- Norton İndirme Sicili: İndirilen bir dosya veya uygulama tehlikeli ise bunu yüklemeden veya bilgisayarınızda çalıştırmadan önce sizi uyarır.

- Norton File Insight: Bilgisayarınızda bulunan dosyalar hakkında dosyanın geldiği yeri (web sitesi URL'si) ve güvenilir olup olmadığını da içeren ayrıntılı bilgiler verir.

- Norton Aralıklı Güncellemeler: Arka planda çalışır ve çevrimiçi tehditlere karşı en yeni koruma için 5 - 15 dakikada bir (en yakın rakipten daha sık) küçük güncellemeler sağlar.

- SONAR 3 Davranışsal Koruma şüpheli davranışlara karşı bilgisayarınızı izleyerek yeni çevrimiçi tehditleri hızlı şekilde tespit eder.

- E-posta ve anlık ileti izleme şüpheli bağlantıları ve tehlikeli olabilecek ekleri tespit etmek için e-postaları ve anlık iletileri tarar.

- Akıllı çift yönlü güvenlik duvarı korsanların bilgisayarınıza erişmesine ve kişisel bilgilerinizi çalmasına engel olur.

- Ağ eşleştirme ve izleme ev ağınıza bağlı olan tüm aygıtları gösterir böylece kablosuz İnternet bağlantınızı kullanan ve/veya çevrimiçi olduğunuzda gizlice sizi dinleyen davetsiz konukları kolayca tespit edebilirsiniz.

- Norton Bootable Recovery Tool bilgisayarınıza çalışamayacağı kadar çok virüs bulaşmış olduğunda bile bir an önce yeniden çalışmaya başlamanızı sağlayan bir acil durum CD/DVD/USB'si oluşturur.

- Güvenlik açığı koruması siber suçluların bilgisayarınıza virüs veya casus yazılım sızdırmak için uygulamalardaki güvenlik boşluklarını kullanmalarını engeller.

- Profesyonel düzeyde spam bloke etme posta kutunuzda istenmeyen tehlikeli ve dolandırıcı e-postaların bulunmamasını sağlar.

- Bot tespiti siber suçluların gizli bilgilerinize erişmek ve spam göndererek başka bilgisayarlara saldırı başlatmak için bilgisayarınızın denetimini ele geçirmek üzere kullandıkları otomatik programları bulur ve bloke eder.

- Solucan koruması hızla yayılan İnternet solucanlarına karşı bilgisayarınızı korur ve bunları yanlışlıkla başkalarına aktarmanızı engeller.

- Kök araç seti tespiti başka tür tehditleri gizleyebilen ve siber suçluların bilgisayarınızın denetimini ele geçirmelerine olanak veren derinlere gömülmüş yasa dışı yazılımları bulur ve kaldırır.Alışveriş ve bankacılık işlemleriniz ile sosyal ağ ziyaretlerinizi güvenle yapın

- Norton Safe Web arama sonuçlarınızdaki güvenli olmayan ve sahte web siteleri konusunda sizi uyarır ve bunları otomatik olarak bloke eder.

- Kimlik Avına Karşı Koruma siber suçluların kimliğinizi ve paranızı çalmak için oluşturdukları dolandırıcı web sitelerini bloke eder.

- Norton Identity Safe sitelerde tek tıklatmayla oturum açmanızı sağlar ve siber suçluların siz yazarken bilgilerinizi çalmalarını önlemek için web formlarını otomatik olarak doldurur.

- Norton Safe Web (Sosyal Medya Tarayıcı) sizi ve Facebook® arkadaşlarınızı tehlikeli web sitelerine siber suçlulara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur.

- Norton Identity Safe On-the-Go en yeni oturum açma bilgilerinizi ve parolalarınızı bir USB sürücüde saklayarak Norton Internet Security 2010 Norton Internet Security 2011 veya Norton 360™ Sürüm 4.0 ile korunan herhangi bir bilgisayarda bir USB sürücü ile bunlara erişebilmenizi sağlar.

Performanstan ödün vermeden koruma altında olun

- Proaktif performans uyarıları bir uygulamanın bilgisayarınızı yavaşlattığını bildirir böylece performansı artırmak için değişiklikler yapabilirsiniz.

- Norton Insight daha az sayıda daha kısa süren tarama yapılması ve sektördeki en yüksek tarama hızına ulaşılması için yalnızca riskli dosyaları belirler ve tarar.

- Norton Sistem Sicili bilgisayarınızı en üstün performansta tutmanıza yardımcı olmak için dosyaların ve uygulamaların sistem performansınızı nasıl etkilediğini gösterir.

- Etkileşimsiz mod bilgisayarınızda tam ekran film izlediğiniz veya oyun oynadığınız sırada uyarıları ve önemli olmayan güncellemeleri bekletir.

- Akıllı zamanlayıcı tarama ve güncelleştirmeleri yalnızca bilgisayarınızı kullanmadığınız sırada yapar.

Kullanımı kolay özelliklerle korumanızdan en iyi şekilde yararlanın

- Ebeveyn denetimi yönetimi çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerinden gözünüzü ayırmayarak onları çevrimiçi tehlikelere karşı koruma altında tutmanızı sağlar.

- 7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek gerektiğinde telefon e-posta canlı sohbet ile veya çevrimiçi olarak yardım ve yanıt almanızı sağlar.

- Norton Denetim Merkezi program denetimlerini ve ayarları düzenler ve kolay okunan bir ekranda web tabanlı Norton hizmetlerine tek tıklatmayla erişim sunar.

- Norton Sürekli Koruma yazılım güncellemelerini ve yeni özellikleri abonelik döneminiz içinde kullanılabilir hale geldiklerinde sizi rahatsız etmeden veya bilgisayarınızı yavaşlatmadan otomatik olarak indirir.

- Aylık rapor Norton Internet Security'nin önceki ay sizi tehditlerden korumak için neler yapmış olduğunu bildirir.

- Güç tasarrufu ayarları bilgisayarınız elektrik prizine takılana kadar önemli olmayan etkinlikleri kapatarak dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü artırır.


Norton BOX NTR2011 v3.3.1 FINAL + (KURULUM ACIKLAMASI)Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 FINAL (TÜRKÇE)


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 FINAL (INGILIZCE)Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 FINAL (ALMANCA)Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]