~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: 5.0.94.0 FINAL
Boyut: 60.4 MB
Dil: TÜRKÇE

.. Programin Özellikleri; ..

Gelişmiş ThreatSense® teknolojisini kullanan ESET Smart Security sizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak korur hatta diğer anti virüs üreticilerinin daha tehdidin varlığından dahi haberdar olmadıkları ilk saatlerde bile. ESET Smart Security bilinen ve bilinmeyen virüs trojan worm adware spyware rootkit ve diğer tüm internet kaynaklı tehditleri tespit edebilir.ESET Smart Security ayrıca diğer tüm Internet Security yazılımlarından daha hızlıdır o kadar hızlı ki çalıştığını dahi fark etmezsiniz. Kullanımı kolay olduğu kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir.

Yeni Özellikleri;

Gelişmiş Medya Kontrolü: Çıkarılabilir medyalar aracılığı ile sisteme bulaşmaya çalışan tehditleri engeller. Medya takıldığında sistem kullanıcıyı otomatik olarak uyararak medya içeriğinin taranmasını sağlar. Kullanıcılar aygıt numarası medya türü ve seri numarası gibi kriterlerle engellenecek medyaya karar verir

ESET Bulut Tabanlı İtibar: Gelişmiş itibar servisi aracılığı ile çok daha iyi tespit gücü ve tarama hızı.

İyileştirilmiş Başlangıç Performansı Kullanıcı güvenliği tehlikeye atılmadan bilgisayar açılır açılmaz çalışmaya başlar.

Oyuncu Modu: Kullanıcı tam ekran çalışıyorsa ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus otomatik olarak sessiz moda geçer ve kullanıcı oyun oynarken uyarı pencereleri görüntülenmez.

İyileştirilmiş Grafik Ara Yüzü: Grafik ara yüz kullanıcı deneyimini arttırmak amacı ile tekrar tasarlandı ve kullanım kolaylıkları sağlandı.

Ek Özellikler;

Aile Koruması: İstenmeyen türden olabilecek materyal içeren web siteleri engellenir. Ayrıca aileler 20 ön tanımlı web site kategorisi arasında istediklerini seçebilirler.

İyileştirilmiş Antispam: Antispam modülü çok daha efektif bir kullanım için elden geçirildi.

Akıllı Güvenlik Duvarı: İzinsiz kullanıcıların bilgisayara erişimini ve ağın izlenmesini engeller.


ESET Smart Security 5.0.94.0 FINAL (TR) -32 BITZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

ESET Smart Security 5.0.94.0 FINAL (TR) -64 BITZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

ESET SMART SECURITY - (KURULUM SONRASI AYARLARI) -
A - BILGI: "ISLETIM SISTEMI GUNCEL DEGIL" UYARISINI KAPATMAK ICIN;
01 - ESET programinizin simgesini yeşil yapan isletim sisteminizin güncel olup olmadigini denetleyen
belli bir süre sonra cikan "Isletim sistemi güncel degil" uyarisini kapatmak icin;

02 - Sag alt köseye gelen (saatin yanina gelen) "ESET" simgesini tiklayin
ESET menüsündeyken klavyenizden "F5" tusuna basip soldan "Araclar" yanindaki isarete basin

"Sistem güncellemeleri" e gelin ve sagdan "Güncelleme Yok" secip "Tamam" butonunu tiklayin