H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti 2.0 Download

H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti

Lansman:
Eser H.z. Peygamber (A.S)'ın 55 konuda yapmış olduğu vasiyet ve öğütleri içeriyor. Eserde Yüce Peygamberimizin namaz oruç hac zekat sadaka iyilik yapmak selam vermek yoksulları doyurmak gibi temel konularda söylediği hadis-i şerifler var. Ayrıca eser içinde zaman zaman H.z Peygamber (A.S)'ın Ashabına öğrettiği etkili dualar da yer alıyor.

Kul hakkı ana-babaya saygı gibi olmazsa olmaz konularda da mübarek sözler var bu eserde. Arınmak için Ramazan'ı beklemeyin. Açın okuyun ve okutun.

Eserde özellikle sıkıntılı zamanlarda edilmesi gereken dualara temas ediliyor. Bu duaları gönülden ederek Rabbimize yakınlaşabiliriz. Eseri özellikle Kur'an-ı Kerim ışığında incelemenizi öneriyoruz.

Eseri ücretsiz olarak dilediğiniz gibi okuyup arkadaşlarınıza dağıtabilirsiniz. Eser 1.0 Versiyonünde doc biçiminde sunulmuştu. Bu durumda diğer işletim sistemlerinde okunması bazen problemli olabiliyordu. Eser 2.0 Versiyonüyle pdf biçimine dönüştürüldü. Artık eser Windows Linux Mac gibiher türlü işletim sisteminde kolayca okunabilir.


Versiyon : 2.0

Kapladığı Alan : 430 Kilobayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Türkçe

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket : Murat İnan

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]