CBS'in Perşembe akşamlarına damga vurmaya devam eden komedi dizisi The Big Bang Theory devam etmekte olan altıncı sezonunda yeni oyuncuları konuk etmeye devam ediyor.


Howard Wolowitz (Simon Helberg) önümüzdeki günler için daha garip aile yemeklerine hazırlanıyor! Dizinin ilerleyen bölümlerinde Melissa Rauch'ın canlandırdığı Bernadette Rostenkowski'nin annesi ile tanışacağız!
.
Çeşitli televizyon dizilerinde izlediğimiz tecrübeli aktris Meagen Fay Bernadette'nin annesi Mrs. Rostenkowsi karakteriyle karşımıza çıkacak.


The Hollywood Reporter'ın haberine göre dizi dünyasında özellikle Malcolm in the Middle'daki Gretchen Mannkusser karakteriyle hatırlayabileceğimiz Meagen Fay sevilen sitcomun 06 Aralık Perşembe günü ekranlara gelen bölümünde hikayeye dahil olacak.


Bahsettiğimiz bu bölümde ayrıca geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru hikayeye dahil olan Bernadette'nin babası Mr. Rostenkowski'yi (Casey Sander) de göreceğiz.


55 yaşındaki Meagen Fay yinelenen rollerle yer aldığı Malcolm in the Middle The Bernie Mac Show (Joan Lefko) ve Roseanne (Kathy Bowman) dışında dizi kariyerinde son dönemde Lily'nin annesini canlandırdığı bir başka CBS sitcomu How I Met Your Mother (Janice Aldrin) Retired at 35 (Joanne) Franklin & Bash (Sharon Wright) Free Agents (Dorothy Potter) Happy Endings (Barbara) Good Luck Charlie (Claire) Chase (Mrs. McGraw) Party Down (Nora Doyle) Two and a Half Men (Martha) According to Jim (Susan Karp) Big Love (Laura Tuttle) ve CSI: Crime Scene Investigation (Rochelle Dorley) gibi çeşitli televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı.


Meagen Fay Roseanne dizisinde yer alıp aynı zamanda The Big Bang Theory'de de rol alan üçüncü isim oluyor. Roseanne'de Jackie Harris'i canlandıran Laurie MetcalfSheldon Cooper'ın annesi Mary Cooper; Darlene Conner-Healy'i canlandıran Sara Gilbert'ı ise deneysel fizikçi Leslie Winkle karakteriyle geçmiş bölümlerde izlemiştik.


Johnny Galecki (Leonard) Jim Parsons (Sheldon) Kaley Cuoco (Penny) Simon Helberg (Wolowitz) Kunal Nayyar (Koothrappali) Melissa Rauch (Bernadette) ve Mayim Bialik (Amy) gibi isimleri düzenli oyuncu kadrosunda bulunduran The Big Bang Theory Perşembe akşamları CBS ekranlarına gelmeye devam ediyor.
.
Dizi bu hafta 15 Kasım akşamı (8:00-8:30 pm) Mark Cendrowski'nin yönetmenliğini üstlendiği; Ryan Cartwright (Cole) ve Margo Harshman'ın (Alex) konuk oyuncu olarak yer alacakları sezonun sekizinci bölümü 'The 43 Peculiarity' ile CBS ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.