Son olarak iptalden dönen CBS'in suç draması Unforgettable'da Carrie Wells (Poppy Montgomery)'in eski erkek arkadaşı ve ortağı olan New York Polis Departmanı dedektifi Al Burns karakteriyle izlediğimiz aktör Dylan Walsh yeni senenin başlarında Unforgettable'ın yaz döneminde başlayacak ikinci sezon çekimleri için yeniden ekibe katılacak.


Bu boşlukta ise aktörü farklı bir dizide konuk oyuncu olarak izleyeceğiz. Unforgettable'ın ilk sezonunun sona ermesinin ardından yaz döneminde Lifetime yapımı Drop Dead Diva'ya (Lawrence Brand) konuk olan Walsh bu kez ABC'nin intikam temalı sürükleyici dizisi Revenge'e konuk oluyor.


Peki aktörü Revenge'de nasıl bir rolle izleyeceğiz? İşte ayrıntılar:


Grayson ailesinin reisi Conrad Grayson (Henry Czerny) yakın zamanda yeni bir rekabete girmeye mi hazırlanıyor?

Entertainment Weekly'nin haberine göre Dylan Walsh dizide genellikle kısa vadeli hareket eden ve yüksek kar amacıyla piyasadan piyasaya dolaşan rakip bir serbest fon yöneticisi Jason Prosser'ı canlandıracak.


Grayson ailesi kadar servete sahip son derece zengin ve tarz sahibi şık biri olarak nitelendirilen karakter sezonun ilerleyen döneminde 2013 senesinin başlarında ekranlara gelecek bir bölümle hikayeye dahil olacak ve birden fazla bölümde karşımıza çıkacak.


Özellikle 2003-2010 seneleri arasında rol aldığı FX televizyon dizisi Nip/Tuck'taki Dr. Sean McNamara karakteriyle tanınan ve gerçek ismi Charles Hunter Walsh olan 48 yaşındaki Walsh dizi kariyerinde tüm bu bahsettiğimiz dizilerin dışında geçmiş dönemlerde Law & Order: Special Victims Unit (Malcolm Royce) Everwood (Carl Feeney) ve The Twilight Zone (Adam) gibi yapımlarda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Secretariat (2010) bir yeniden çevrim filmi olan The Stepfather (2009) The Lake House (2006) ise aktörün sinema kariyerinde son senelerde yer aldığı yapımlar arasında bulunuyor.


Mike Kelley'in yaratıcısı olduğu Revenge'in ekran macerası ise Pazar akşamları ABC ekranlarında sürüyor. Dizi kısa bir aranın ardından 25 Kasım Pazar akşamı (9:00-10:01 p.m.) Nikki Toscano'nun yazarlığını Chris Misiano'un ise yönetmenliğini üstlendiği sezonun sekizinci bölümü 'Lineage' ile kaldığı yerden devam edecek.

2006 senesine döneceğimiz dizinin bu bölümünde Victoria Grayson'ın (Madeleine Stowe) annesi ile de tanışacağız. Karakteri Adrienne Barbeau canlandıracak.