Lisansımı başka domain üzerinde kullanabilirmiyim?


Selamun aleyküm.
3.8.x Lisanslı vbulletin sitem hali hazırda aktif çalışmaktadır. Vbseo da aynı şekilde çalışmaktadır. Upgrade yapmayalı en az 1 sene olmuştur.

Site ile eskisi gibi ilgilenemediğimden içerikte büyük oynamalar yaparak sadece linkli konuları bıraktım. Geri kalan konu ve kategorilerin tamamını sildim. Bu şekilde en az 7 veya 8 ay geçti.

Şu sıralar rehberlik firmalar ile ilgilenmeye başladım.

Vbulletin üzerinden firma tanıtımı rehberlik sitesi gibi bir site yapamazmıyım? Domain vb vbseo lisanslarına dokunmadan upgrade yapmadan her şeyi silip sıfırdan bir firma rehberi sitesi kurulamazmı? Eğer kurulur ise vbulletin dezavantajı varmı? Mutlaka firma rehber scripti almak zorundamıyım?

Vbulletini; domain değiştirip kullanabiliyormuyuz. Yeni domain satın alsak Vbulletini bu yeni domainde kullanabilirmiyiz ne yapmak gerekli?

Cevap: Vbulletin ve vbseo yu tek bir domainde kullanicaksan tabiki kullanabilirsin degistirip domaini fakat vbseo da aktif olmasi gerekiyor lisansinin.

vbseo ve vbulletin lisanslarını değiştirebilirsin. Sorun olmaz benim ciddiforum.org idi. şimdi forumsitesi.net ama sen vbseoyu yeni bir script kurarsan kullanamazsın.

Kaynak: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]