Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart vBulletin 3.x Uyumlu - Kısıtlı İçerik ve Üye Ol Modifikasyonu

  Anlatımı ve derlemesi tamamen bana ait olan bu yeni modifikasyon sayesinde kullanıcılar sitenize üye olmadan konularınızı okuyamayacak hemde google arama motoru sayfa kaynağına baktığı için aramalarda sizin için -diğer eklentilerde olduğu gibi- sorun oluşturmayacak. Sitenizin düzenli olması için ve sorun yaşamamanız için konuda anlatacağım adımları sırası ile yapmalısınız. Hatırlatma olarak; sadece 3.8.x sürümünde test edildi.

  İlk olarak Ekteki dosyaları bilgisayarınıza indirin. Zipli dosyayı masa üstüne veya herhangi bir yere çıkarttıktan sonra zipten çıkan “sekar” isimli klasörü forumunuz ile aynı dizine atın. vBulletin sisteminde yeni olanlar ve bilmeyenler için açmak gerekirse; forumunuz ana dizini yani includes klasörü ile yada images klasörü ile aynı olan dizindir.

  İkinci adımda ise admin kontrol paneline girin. Daha sonra Stiller ve Temalar linkini kullanarak o an aktif olarak kullandığınız temanızın genel ayarlarını açın. Bunu bilmeyenler aşağıdaki resme baktıklarında ne demek istediğimi anlayacaklardır. Siyahla işaretlediğim bölümler bizim ekleyeceğimiz bölümlerdir. Headinclude templatesinde ilgili bölümlere aşağıdaki kodları ekleyelim. CSS ile ilgili olan kısmı css bölümüne javascript ile ilgili olan kısmı ise javascript ile ilgili olan bölümlere eklemeniz daha ideal olacaktır.
  Kod:
  <script type="text/javascript" src="http://www.siteadiniz.com/sekar/sekar.js"></script>
  Kod:
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.siteadiniz.com/sekar/sekar.css" />  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Üçüncü ve son adımda bir template editlememiz lazım. Bunun için admin panelde “stiller ve veya temalarda ara” şeklinde bir seçenek olması gerekir çoğu dil paketi farklı yazdığı için bazı arkadaşlarda farklı olabilir. Genel olarak dediğim şekildedir. Burada postbit_legacy templatesini aratalım.

  Bulun


  Kod:
  <!-- message -->
  Kod:
  <div id="post_message_$post[postid]"> $ad_location[ad_showthread_firstpost_start] $post[message] </div>
  <!-- / message -->  Aşağıdaki Kodlar ile değiştirin


  Kod:
  
  <!-- vBulletin.gen.tr konu bulaniklastirma -->
  <if condition="$show['guest']"> <div style="position: absolute; display: none" id="blur_div_$post[postid]"> <table cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" class="notloggedin" id="blur_table_$post[postid]"> <tr> <td align="center" valign="middle"> <table cellpadding="0" cellspacing="0" align="center" border="0"> <tr> <td align="center" style="genisle"> <div class="uyari"></div> <a href="./register.php" class="aktifbuton"> <div class="kayit"></div> </a> <a href="javascript:YAHOO.util.Dom.get('navbar_username').focus()" class="aktifbuton"> <div class="giris"></div> </a> </td> </tr> </table> </td> </tr> </table> </div> <!-- Tanimsiz --> <div id="post_message_$post[postid]"> $ad_location[ad_showthread_firstpost_start] $post[message] </div> <!-- / Tanimsiz --> <script type="text/javascript">forum_posbit_blur($post[postid]);</script> <br /> <else /> <!-- message --> <div id="post_message_$post[postid]"> $ad_location[ad_showthread_firstpost_start] $post[message] </div> <!-- / message --> </if>
  <!-- vBulletin.gen.tr konu bulaniklastirma -->


  Ve sonuç:


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Kaynak vbulletin.gen.tr
  Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
   To view attachments your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş