KAÇ ERKEK ERKEN ORGAZM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR? 25 – 40 yaşlarındaki erkeklerin % 30’u. Kaç erkek ereksiyon olmakta zorlandığını söylüyor? % 7-10.
BÜTÜN ERKEKLER SEKSİ SEVİYOR MU? Hayır. Erkeklerin %5-9’u fiziksel tutkuyu memnun edici bulmuyor.
BİR KIZ ARKADAŞINIZLA İLGİLİ FANTEZİ KURARSANIZ BU LEZBİYEN OLDUĞUNU MU GÖSTERİR? Hayır. Gerçek hayatta gerçekleştirmeyeceğiniz cinsel durumları düşünmek normaldir.
EĞER KENDİNİZİ BİR KADINLA SEKS YAPMAYI DÜŞÜNÜRKEN YAKALIYORSANIZ KORKMAYIN! Yalnız değilsiniz. Bir kadınla cinselliği yaşamak birçok kadının ortak fantezisi.
BİR ERKEĞİN MENİSİNİN TADI YEDİĞİ ŞEYE BAĞLI MIDIR? Evet. Eğer erkek çok fazla kahve içiyorsa meninin tadı biraz acı olabilir. Bunun yanında vejetaryen ve et yiyen erkeklerin menileri arasında tat farkı olduğu konusunda tartışmalar var. Bazı kadınlar vejetaryen erkeklerin menisinin daha tatlı olduğunu iddia ediyor.

ERKEKLER BOYUNLARINDAN ÖPÜLMEYİ KADINLAR KADAR ÇOK SEVİYORLAR MI? Hayır. Erkekler agresif öpüşmeyi tercih ediyorlar.

KAÇ İNSAN SEVGİLERİNİ TOPLUM ÖNÜNDE GÖSTERMEKTEN ÇEKİNMİYOR? Erkek ve kadınların yüzde 68’i insanların önünde öpüşmekten çekinmiyor.
İŞ SEKSE GELİNCE ERKEKLER HANGİ AKTİVİTELERİ TERCİH EDİYOR? Birinci sırada vajinal birleşme yer alıyor. Oral seks ise üçüncü sırada. Bir kadını soyunurken izlemek ise bir erkeğin ikinci favori fantezisi.
ERKEKLER ORTALAMA OLARAK NE KADAR ZAMANDA BİR SEKS YAPARLAR? Ayda altı kere. Ya da haftada 1.2 kere.
KAÇ ERKEK TEK EŞLİ? Tahmin edilenden daha fazlası. Araştırmalar erkeklerin %67’si en azından bir yıl tekeşli kaldığını gösteriyor. Beş yıl boyunca tekeşliliği tercih eden erkeklerin oranı ise % 46.