Etiketlenen üyelerin listesi

Konu: Griler

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Griler

  "Kaçırılmalar" konusunda dünya üzerinde yapılan araştırmalar bizi yeni bir kavramla karlı karşıya getirmiş bulunuyor:
  "Griler"
  Bu konuyu biraz açalım...
  Bugün ülkemiz dahil dünyanın pek çok yerinde "Griler"i tanımayan kalmadı. Kocaman derin bakışlı siyah gözleri vücutlarına kıyasla çok daha büyük boyuttaki saçsız başları ve minik ağız burun yapılarıyla posterlerde tişörtlerde ve ufak tefek hediyelik eşyalarda kendilerine kalıcı yer edinmişe benziyorlar. Onları hiç kimse sevimli bulmuyor. Sempatik bir çizgi film kahramanı yada pop star değiller. Ama yine de tişörtleri kalemleri ve posterleri satılıyor. Kaçırılanlar grilerden pek hoşlanmadıklarını söylüyorlar. Ama yine de onlar tüketim toplumumuzun taleplerine karşılık vererek usulca pazarımıza girdiler ve bu yolla görüntülerini bilinç altımıza kazımaya çoktan başladılar bile...
  Elbette şu ana dek hiç bir dünyalı "Griler" tarafından öldürülüp zarar görmedi. Tam tersine uzun süreli kaçırılma olaylarında sağlık problemi bulunan dünyalıların bu sorunları yine "Griler" tarafından çözümlendi. Garip ve mucizevi iyileşmeler saptandı. Aslnda "Griler"in Dünyalılara duydukları ilgi sadece biyolojik ve tıbbi konularla sınırlıydı. Onlar incelediğimiz pekçok diğer örnekte olduğu gibi ne kendi felsefelerini varsa inanç ve dinlerini ne de iyi niyet mesajlrını aktarmaya çalışmadılar.
  Bizim kültürümüzle doğru ve yanlış yaşam biçimimizle de ilgilenmiyorlardı. Yaptıkları tek şey karanlık bir gecede derin uykuya dalmış olan dünyalı kobayın odasına girip onu bir şekilde hipnoza sokup ya da hareket edemez hale getirdikten sonra uzay gemisine götürmekti. Hızlı süren tıbbi kontrol ve gerekiyorsa ameliyet sonrasında denek vücuduna yerleştirilen mikro çipiyle birlikte evine geri gönderiliyordu. Mikro çipler deneği uzun yıllar kaybetmeden takip etmek için kullanılıyordu. Bu gün Amerika Birleşik Devletleri' nde kaçırılan insanların burun kulak kemik kıkırdağı gibi bölgelerinden ameliyetla çıkarılan mikro çip koleksyonları bile yapılıyor.
  "Griler" hakkında anlatılanlar oldukça ilginç... Kimi tanıklar onları son derece soğuk ve robotumsu buluyor. Davranışları mekanik görünsede robot değiller. Bu arada ünlü Roswell otopsi filmine kanıp "Griler"i o sahte maketle kıyalamamak gerekir. Sessiz işini bilen profesyöneller gibi çalışan "Griler" kimi tanıklarca küçük doktorlar olarakta isimlendiriliyorlar. Boyları yaklaşık 1.50 cm civarında. Ancak her gemide üç ya da dört ufak yapılı "Gri"ye eşlik eden bir de uzun boylu "Gri" bulunuyor. 1.80 cm civarında boya sahip bu varlık sanki diğerlerinin şefi ya da başkanıymış gibi davranıyor. Kimileri ona doktor demeyi uygun bulmuş. Küçük Griler "doktor"dan bağımsız çalışabildikleri gibi ondan aldıkları emirleri de itiraz etmeden hemen yerine getiriyorlar.
  Küçük "Griler"in çok daha yumuşak ve pürüzsüz olduğu söyleniyor.O kadar ki plastikten yapılmış etkisi bırakıyor. Uzun "Griler"inki ise daha sert ve sağlam deri görünümünde. Dahası tüm "Griler"in bir ortak özelliği daha cilt lekesi yara izi ya da bozulma gibi sorunlara sahip olmamaları. Cilt renkleri koyu griden beyaza bakan çok açık griye kadar değişebiliyor.
  Kol ve bacakları çok ince kemik ve kas yapısına sahip değiller üç ya da dört uzun parmakları var. Kadı ve erkek "Griler"in dış görünüşleri tamamiyle aynı. Ancek kadın olanların daha yumuşak ve sevecen davrandıkları görülüyor. Uzay gemilerinde yemek ya da uyumak için kendilerine ayırdıkları bölümler yok. Ayrıca gemide "Griler" e ait yiyecek ya da içecek göze çarpmıyor.


  Yukarıdaki tanımlamanın ötesinde Ufologlar ve bilim adamlarınce hazırlanan daha detaylı ve net bir başka gruplandırma daha var. Buna göre "Griler" temelde ABC olarak üç gruba ayrılıyor.
  Kaynakça:
  UFO Yalanları & Gerçekleri adlı kitap(Sayfa 495051)
  Yazar: Farah yurdözü

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  A Tipi Gri Varlıklar
  En çok rastlanan tip. Orion bölgesinde yer alan Zeta Ruticolano Yıldız Sistemi' nden geliyorlar. Yapılarında disiplinli ve askeri bir eğitime sahipler. Bilimsel açıdan hayli ileri olan grubun amacı "dünyalıları ele geçirmek"
  Boyları 1.40 m civarında. Başları büyük ve siyah gözleri çok iri. Çok büyük bir ağızları olmasına rağmen burun yapısına sahip değiller. Klonlama yöntemi ile çoğalıyorlar. Değişik yaşam türleri ve onların genetik yapılarını araştırmakla ilgileniyorlar. Binlerce yıl önce insan türünün genetik yapısında meydana getirilen değişikliklerin bir kısmında "Gri Varlıklar" ın etkinliği olduğunu ileri sürenler de var.
  B Tipi Gri Varlıklar
  Orion' dan gelen bu varlıkların boyları daha uzun. Verilen ifadelere göre boyları 2- 2.5 m ile 3.5 m' ye kadar uzayabiliyor. Büyük burna sahip olmalarının dışında tamamiyle A grubu grilere benziyorlar. İleri teknolojileri bizim için o kadar şaşırtıcı ki gerçekleştirdikleri bazı olayları mucize diye nitelendirmek bile mümkün. İnsanlara karşı saldırgan tutumlara girmiyorlar. Politikacılar üzerinde büyük bir etkinlikleri var ve güç oyunlarında anlaşma yapma yoluna giiyorlar. UFO üsleri ise Aleut Adaları' nda( Bunu kez duyuyorum bu ada hakkında araştırma yaparak burada belirteceğim).
  C Tipi Gri Varlıklar
  En kısa boylu "Griler" Olarak bilinen bu türün boyu 1 m civarında. A tipi "Griler" in dış görünümüne sahipler ve onlarla aynı ırktan geliyorlar. Orion dışında yer alan Bellatrax sisteminde yaşadıkları biliniyor

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Uzay Gemilerinin İçinde

  Kaçırılan dünyalının gemideki ilk fiziksel kontrolü yapıldıktan sonra "Doktor Gri" bu defa zihinsel araştırmanın yapılması emrini veriyor. Bu sanki zihin okuma gibi telepatik olarak gerçekleşiyor. "Gri Varlık" hala muayene masasında yatan dünyalının karşısına geçiyor ve kocaman gözleriyle hiç kırpmadan dünyalının gözüne bakarken kendi alnını dünyalınınkine değdiriyor... Verilen raporlara göre o andan itibaren kaçırılan kişisevgi güven huzur korku ya da panik hislerini yaşayabiliyor. Dahası zihinlerinden çekip alınan bilgi parçalarının olduğunuda hissediyorlar. Ancak bunun nasıl bir bilgi olduğu ve hangi amaçlarla kullanılacağı hala saptanmış değil.
  Ardından erkek ve kadın dünyalıların üreme organları inceleniyor. Bu kontroller çok çabuk tamamlanıyor. Kadınlar için geçerli olan yapay döllenme erkeklerden ise sperm alma işlemleri bitirildikten sonra "Gri Varlık" dünyalı kadına artık hamile olduğunu söylüyor. Ve kaçırılmanın ertesi sabahında kendi yatağında uyanan kadın gerçekten hamile olduğunu hissedebiliyor. Bu yanlızca basit bir algılama değil yapılan hamilelik testi de iddiayı doğruluyor. Bir süre sonra kadın yeniden kaçırıldığında iki ya da üç aylık cenin "Griler " tarafından geri alınıyor. Ve kişiye hamileliğin sona erdiği söyleniyor. Sanki uzay gemisinde yapılan kürtaj gibi... Pekçok kadın bu kısa hamilelik dönemini ve bebeğin geri alınmasını doktor raporuyla kanıtlamış durumdadır. Bunlarla ilgili yeterli kanıt bulunmaktadır.
  Gemi içinde bazı dünyalıların ameliyat odasına alınıp başka bir salona götürüyorlar. Burada büyük bir ekran var. Ekranda ardarda yansıyan bağlantısız sahneler görüntüler izlettiriliyor dünyalıya... Nükleer patlama doğal çevreye verilen zararlari aile felaketi ya da çiftler arasında romantik hatta erotik sahneler. Dünyalılar bu sahneleri izlerken "Griler" de görüntülerin insanlar üzerindeki etkisini anlamaya çalışıyorlar.
  Uyguladıkları diğer bir yöntem de dünyalının zihnindeki anıların görüntülenmesi... Görsel anılar kişinin kendi geçmişiylei ailesiyle ya da hafızasına takılıp kalmış binlerce farklı sahnenin dışa aktarılmasıyla ortaya çıkıyor. Çok yakın bir arkadaş aniden sahnede yer alıyor. Ve çoğu kez o yakın arkadaşın yerini Dünyalıya eşlik eden küçük "Griler"den biri alıyor. Kişinin görsel anılarında yeni bir düzenleme yapılıyor. Amaç dünyalının zihin kayıtlarını değiştirmek... Böylelikle dünyallıya yaşadıkları unutturulmuş oluyor. Bu hatıralar ancak ipnozda ortaya çıkıyor...
  Zihinsel araştırma devam ederken dünyalı yapay rahimlerin yer aldığı çok geniş bir mekana götürülüyor. Yapay hamileliklerin ürünü yüzlerce cenin camdan yapılmış kavanoz benzeri rahimlerin içinde yaşamlarını devam ettiriyorlar. Tanıkların hemen hepsi verdikleri ifadelerde ortak noktalara değinerek melez bebeklerin kırmızı renkli parlak bir sıvı içinde yüzdüklerini söylüyorlar. Aslında kaçırılan tanıklar nereye gittikleri ya da götürüldükleri hakkında net bilgiye sahip değiller. Bir yolculuk yapıldığı kesin ama nereye?.. Bazı kişiler başka bir gezegene götürüldüklerini hissediyorlar... Karanlık gölgelerle dolu bir yeraltı şehrinde kendilerini hissedenlerinde sayısı bir hayli fazla... Ancak tüm bu görüntüler "Griler" tarafından yaratılmış sahne görüntüler ve imaj kayıtlarıda olabilir.
  "Griler" kaçırdıkları insanlarla telepati yoluyla iletişim kuruyorlar. Onları kolayca ipnoza sokup yaşananların unutulmasını sağlıyorlar. Telepati ve ipnozun bu denli rahat kullanımı "Griler"in parapsikolojik yönden bizden ileri oldukları sonucunu verebilir. Ya da bizim tam tersimize beyinlerinin çok daha fazla bir tüzde oranını kullanma şansına sahipler.
  Kendilerinden söz etmeyi sevmiyorlar. Soru sormuyorlar ve sorulan sorulara cevap vermekten de hoşlanmıyorlar. Israrcı dünyalılara söyledikleri tek şey: Korkmamaları ve onlara kötü birşey olmayacağı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş