Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Savaşla parçalanan hayatlar normale dönmeye çalışan kalpler ve sınır ötesinde filizlenmeye çalışan bir aşk. Sahra ve Selim. Hayatın kör noktalarından geçen iki idealist arkadaş. Zaman ilerliyor hayat kabuk değiştiriyor. Onlar için umut yeniden doğuyor. İki dünya arasında kalan
yaşamların hikayesi.

BORKED


BORKED

Dizide 165. bölüm bitmiş bulunmakta ama paylaşasım geldi. Bende her bölümü izlemiş değilim.Annem dizilerin çoğunu takip ettiği için bu diziden de haberdarım.
Heleki dizideki İmam Ahmet karekterindeki Ahmet Bozkuş hemşehrimiz olunca evde izlenmesi olağan bir durum. :anıl:

Ahmet mahallede denge kurma görevini üstlenen herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.

BORKED

Ahmet abi ile birebir konuşmadım sadece hatırlıyorum lise sondaydım galiba Kozan Belediye Sinemasında Çanakkale ile ilgili bir program düzenlenmişti Ahmet abi sunucu idi oraya gitmiştim ve orada görmüştüm . Yazın bu dizide başlayınca ordan hatırladım meğer bizim köylüymüş Ahmet abi :t: Dizideki rolü babamında mesleği olunca dahada izlenir oldu. Abimde babama takılıyordu imamlar Ahmet Hocayı örnek alsın diye :leydihan3: Ama dizininde hakkını vermek lazım güzel mesajlar veriyor fırsat buldukça beğenerek izliyorum. Tavsiye de ederim.

BORKED