Dönem filmleri ile de adından sıkça söz ettiren Pana Film muhteşem bir projeye daha imza atıyor.

Pana Film'den çok konuşulacak bir dizi daha! Adnan Menderes Berrin Menderes ve Ayhan Aydan üçgeninde Türkiye'nin yakın siyasi hayatını anlatacak olan "Ben Onu Çok Sevdim" Mart ayında ATV'de başlıyor!
Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes) İdil Fırat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay'ın (Ayhan Aydan) paylaştığı "Ben Onu Çok Sevdim" Mart ayında ATV ekranlarında seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.

SABIRSIZLIKLA BEKLENİYOR
Başvekil Adnan Menderes'in eşi ve aşkı arasında kalmasının o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatılacağı "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinin çekimleri 18 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Dizinin ekranlarda dönmeye başlayan tanıtımları ise şimdiden büyük ilgi görüyor.

GÜÇLÜ KADROSUYLA ÇOK KONUŞULACAK
"Ben Onu Çok Sevdim"de Mehmet Aslantuğ Birce Akalay ve İdil Fırat'ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncu bir araya geliyor. Dizide Ayhan Aydan'ın eşi Hasan Ferit Alnar'ı Erdinç Gülener Adnan Menderes'in en yakın arkadaşı Ethem Menderes'i Rıza Akın Adnan Menderes'in en büyük oğlu Yüksel Menderes'i Mehmetcan Mincinözlü ortanca oğlu Mutlu Menderes'i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes'i Burak Temiz canlandırıyor. Dizinin dev kadrosunda tarihin önemli simalarını canlandıran diğer isimler ise; Şemsi İnkaya (İsmet İnönü) Ege Aydan (Nihat Erim) Tuğrul Çetiner (Celal Bayar) Levent Öktem (Muhsin Ertuğrul) Erdal Bilingen (Fatin Rüştü Zorlu) ve Halit Ergör (Fuat Köprülü).

Yapım: PANA FİLM
Senaryo: Seda ALTAYLI
Yönetmen: Mehmet Bahadır ER
***
Ayhan Aydan:Adnan Menderes:


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]